Дніпропетровський національний історичний музей запрошує на відкриття виставки ялинкових прикрас.

Наближається свято Нового року.. – одне з найулюбленіших свят не тільки дітей, але й дорослих. Головним атрибутом цього свята є прикрашена яскравими іграшками ялинка. За традицією Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького не залишається осторонь цього свята.

Стань співтворцем новорічної виставки в музеї!

Всім гостям музею на передодні свята ми пропонуємо здійснити невелику мандрівку в минуле і відвідати виставку ялинкових прикрас ХХ ст., різдвяних та новорічних листівок. Адже ці експонати багато чого можуть розповісти з історії самого свята. Ви дізнаєтесь про те, коли і навіщо люди почали прикрашати дерева, про перші смачні ялинкові прикраси, про те, як по ялинкових прикрасах можна прослідкувати історію країни…

Але в цьому році ми хочемо щоб наші відвідувачі стали не тільки глядачами, але й учасниками музейного новорічного дійства: ми пропонуємо своїми руками зробити ялинкову прикрасу і прикрасити нею музейну ялинку, обмінявши на смачний солодкий подаруночок. Або подарувати музею старі ялинкові прикраси в обмін на безкоштовний квиток до музею. Вони одразу стануть експонатами виставки.

А ще музейний простір за вашим бажанням перетвориться на ігровий майданчик, якщо ви погодитесь взяти учать у музейній грі-пошуку, підключивши свою кмітливість та уважність. На переможців чекає приз — запрошення на нічну екскурсію.

В таких вікторинах можна брати участь одному, вдвох, втрьох, або навіть командами. Якщо ж ви захочете прийти цілим класом то ласкаво просимо на екскурсію-гру “Новий рік в музеї”. Під час цієї екскурсії ви познайомитесь із традиціями та обрядами, пов’язаними зі святкуванням нового року у народів, які населяли наш край з найдавніших часів до початку ХХ ст. Дізнаєтесь як з’явився звичай прикрашати дерева; чи завжди святкували новий рік взимку; що прикрашали українці часів Запорізької Січі замість ялинки; чи завжди Дід Мороз був добрим та багато іншого.

Довідки за тел.: (056) 46-34-22,  (056) 46-63-97.