Після тривалих гастролей світом, а це – Ліван, Іорданія, Туніс, Турція, Єгипет, Венгрія, Іспанія, Китай та Японія, творче об`єднання «Art i shock» презентує розважально-пізнавальне шоу для всієї сім`ї Подорож по планетах Крупіка і Мупіка

Творче об'єднання «Art i shock» представляє! Нове розважально - пізнавальне ШОУ «Подорож по планетах Крупіка і Мупіка»!

Після довгих гастролей по світу, а це Ліван, Йорданія, Туніс, Туреччина, Єгипет, Угорщина, Іспанія, Китай і Японія, ми вирішили порадувати своїм мистецтвом українського глядача. І прем'єра вистави буде в нашому рідному місті Дніпрі.

Інтерактивна вистава для всієї родини «Подорож по планетах Крупіка і Мупіка» - це веселе, зовсім неповторне по красі уявлення, яке поєднує в собі танець, пластику, візуальні ефекти і чудову гру акторів.

З перших секунд шоу захопить всю увагу глядача, який втратить кордон між реальністю і ілюзією. А веселі інопланетяни Крупік і Мупік познайомлять з планетами сонячної системи.

А так же для всіх глядачів, що прийшли на наш спектакль, шоу почнеться ще з холу філармонії. Прекрасні 3D фото зони допоможуть вам відчути себе космонавтом або інопланетянином у відкритому космосі! Разом зі звіздарем побуваєте в планетарії! Інопланетяни Крупік і Мупік пограють з дітьми в веселі ігри!

Будьте першими, хто побачить це незабутнє шоу!

Каса: 372-96-20, 372-96-40, (097) 07 303 18.

 www.dnepr-philharmonic.com