Від Meizu MXКнигарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію книжки Євгена Положія «5 секунд, 5 днів». Зустріч відбудеться у четвер, 20 жовтня. 

Євген Положій — журналіст та письменник, автор багатьох книжок, серед яких “Риб`ячі діти” (2014) та “Іловайськ” (2015), написав новий роман про війну.

П’ять секунд, п’ять днів, п’ять років, вічність — такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Головний герой, який усе життя — у Вільних профспілках, а на обох Майданах — бореться за справедливість, зрештою, коли починається війна, йде на фронт і там потрапляє в «Іловайський котел». Тяжко поранений, у складі групи з тринадцяти бійців, намагається вижити в безнадійній ситуації. Після піврічного лікування, восьми операцій, емоційно виснажений, він приймає рішення, що вже зробив свою справу і прийшов час відпочити. Але коли старий товариш — народний герой, той, хто разом з ним пліч-о-пліч боровся за правду, тепер силою і страхом створює в рідному місті свою бізнес-імперію, стає очевидним: якщо не борешся зі злом, опиняєшся на темному боці. Тож боротьба триває...

Телефон для довідок: 056 732-13-92.