Я и Полиция

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Патрульна Поліція Дніпра запрошує відвідати виставку дитячого малюнку «Я і поліція», яка експонується в Соціокультурному центрі Центральної бібліотеки з 1 серпня по 1 вересня 2016 року.

В червні 2016 року актив шкільних офіцерів Дніпра ініціював проведення конкурсу дитячих малюнків за темами: «Я хочу бути поліцейським» і «Безпека дорожнього руху». В конкурсі взяли участь діти віком від 4 до 16 років. 29 липня в Центральній міській бібліотеці відбулася презентація виставки творчих робот учасників конкурсу.

Протягом місяця (до 31 серпня 2016 року) кожен відвідувач виставки зможе віддати свій голос за малюнок, який йому найбільше до вподоби. Роботи обираються у трьох вікових категоріях: 4-7 років, 8-12 років та 13-16 років. Переможців конкурсу визначатимуть шляхом відкритого голосування. Авторів найкращих робіт чекатимуть нагороди від патрульної поліції.

Запрошуємо до Дніпровської Центральної міської бібліотеки відвідати виставку та проголосувати за найкращий малюнок.

Виставка триватиме з 1 серпня по 1 вересня 2016 року в Дніпровській Центральній міській бібліотеці за адресою: вулиця Воскресенська, 23, соціокультурний центр (4-й поверх) за графіком роботи бібліотеки.

Довідки за тел.: 056 7452052.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites