Ми, звичайно, пам'ятаємо блискучу плеяду прибалтійських акторів, які з величезним успіхом знімалися в радянських фільмах. Але радянського кіно, як і Радянського Союзу, давно вже немає. На сьогодні лише три актори з Латвії — Арніс Ліцiтіс, Івар Калниньш і Мартiньш Вілсонс — як і раніше неймовірно популярні. Вони продовжують активно зніматися, грати в театрі та їздити на гастролі. І ось, вперше, вся зоряна трійця об'єдналася в одному проекті.

Режисер і актор Мартіньш Вілсонс поставив веселий музичний спектакль «Їжачок в тумані» за мотивами популярних оповідань і казок Сергія Козлова. Постановка вийшла яскравою, незвичайною і користується величезним успіхом у глядачів! Це єдина в Латвії вистава, яка отримала цілий ряд запрошень на престижні театральні фестивалі. Тепер Калниньш, Ліцiтіс і Вілсонс демонструють своє творіння в містах Латвії, де грають і співають «Їжачка» латвійською. І, звичайно, готуються до туру по Україні.

Приходьте і переконайтеся особисто, що видатні актори знаходяться в приголомшливій формі! Три абсолютно різних актора, яких об'єднують спільний проект і любов до України.