Образовательный курс из истории искусства для подростков

АртСвіт запускає нову програму для підлітків – освітній курс з історії мистецтва.

Сучасний світ неможливий без мистецтва. Неочікувані арт-об’єкти з’являються просто на вулицях наших міст, працюють сотні галерей, в зарубіжних музеях збираються черги шанувальників – від немовлят до літніх людей. Це не дивно, адже саме мистецтво змінює світосприйняття, розвиває творче мислення, змушує дивитись на звичайні речі під новим кутом та й просто приносить задоволення.

АртСвіт запускає унікальний освітній курс з історії мистецтва, щоб навчити дітей розбиратись в ньому, відчувати його, любити так, як любимо ми самі. Це будуть не просто лекції з історії мистецтва – ми будемо відвідувати виставки в інших галереях, художні проекти в місті, дискутувати, дивитись кіно, зустрічатись з художниками – збагачувати емоціями та красою наше життя, змінювати навколо себе цілий світ. 

Програма розрахована на весь навчальний рік (30 занять). 
Заняття відбуватимуться по четвергах о 17:00. Тривалість – 1 год. 20 хв.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites