Экскурсия в шевченковский край

Вирушайте мандрувати «золотою підковою» шевченківського краю!
Як відомо, народився Тарас Шевченко у селі Моринці, а його дитинство пройшло у селі Шевченкове. Згодом саме ці землі поет неодноразово описував у своїх творах. У ході поїздки ви побуваєте на Батьківщині Кобзарята дізнаєтесь більше про життєвий шлях цього видатного українського поета.
Кажуть: «Шляхи України у Каневі сходяться». Отож, ви побачите це відоме містечко, відвідаєте унікальну місцевість, яка є одним з найважливіших духовних центрів України – національний заповідник Тарасова гора. Саме тут похований великий Тарас Шевченко…
А ще завітаєте до Переяслав-Хмельницького, де знаходиться перший в Україні музейний комплекс просто неба – Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Тільки уявіть: на площі 25 га нині знаходиться кілька сотень пам’яток! Ви ніби опинитеся в українському селі кінця ХІХ століття та познайомитеся з народною культурою і ремеслами наших предків.
Та відвідаєте найбільший в Україні дендропарк – «Олександрія» у Білій Церкві. Більше тисячі видів різноманітних рослин сьогодні зростає на території парку. У різні часи «Олександрію» відвідали О. Пушкін та Т. Шевченко, відомі декабристи, члени царської родини…П

До вартості входить:
- трансфер на 2 дні;
- сніданки, обід у перший день;
- вхідні квитки;
- екскурсійне обслуговування;
- проживання у готелі (двухмістні номери з сан.вузлом);
- супровід протягом усієї поїздки;
- сувенірний магніт на згадку.

До вартості не входить:
- З/Д проїзд 
- особисті витрати
- вечеря та обід у другий день

З деталями поїдки можна ознайомитися у спільноті: https://vk.com/club122027878

Стоимость

Дорослий квиток: 990 грн.
Дитячий квиток: 950 грн.Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites