Бандерштат-2016

Книгарня «Є» запрошує на презентацію десятого ювілейного фестивалю «Бандерштат-2016», яка відбудеться в суботу.

У 2016-му році фестиваль українського духу «Бандерштат», що традиційно відбувається в Луцьку, відзначить десяту річницю свого існування. За цей час захід пройшов цілу еволюцію у власному становленні – від локального музичного фестивалю альтернативної музики до одного з найбільших опен-ейр майданчиків країни.

«Бандерштат» – це не лише екскурс в героїчне минуле українського народу, сторінок національно-визвольного руху, а й пропагування сучасного культурного продукту в Україні, а відтак і робота на його майбутнє. Актуальні музичні та літературні тенденції, відомі обличчя сучасників, дискусійні майданчики, спорт та спілкування – все це зібрано під фестивальним брендом БАНДЕРШТАТ, назва якого відсилає нас до культової пісні «Братів Гадюкіних».

За роки існування та проведення «Бандерштату» на фестиваль завітала величезна кількість відомих у різних сферах життя українців: Сашко Положинський, Вахтанг Кіпіані, Олесь Доній, Мустафа Найєм, Майкл Щур, Юрій Луценко, Семен Семенченко, Степан Романів, Олена Білозерька, Юрій Шухевич, Василь Шкляр, Микола Посівнич та інші.

На фестивальній сцені зіграли чимало гуртів із різних регіонів України (Тартак, Скрябін, ТНМК, Onuka, Орест Лютий та інші), Білорусі та навіть Ірландії. Програмне розмаїття фестивалю, яке включає в себе також роботу акустичної та літературної сцени, серію зустрічей з відомими українцями, ветеранами УПА, низку різнопрофільних майстер-класів, історичну реконструкцію та показові виступи з традиційних українських бойових мистецтв, виокремлює фестиваль з-поміж інших схожих дійств.

Представники організаційного комітету фестивалю протягом зустрічі розкажуть про:

— історію створення фестивалю;
— особливості проведення десятого ювілейного фестивалю;
— цікаві історії з життя «Бандерштату».

Також на презентації розіграємо квиток на фестиваль «Бандерштат-2016» за найцікавіше питання. Представники ЗМІ, які будуть присутні на заході, отримають запрошення на «Бандерштат-2016».

Адреса: вул. Глінки, 15.
Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites