Создание Государства Израиль

30 мая 2016
18:00 Понедельник
Вход свободный
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )
У Культурно-діловому центрі «Менора» проходитимуть святкові заходи з нагоди 68-ї річниці створення Держави Ізраїль, організовані Ізраїльським культурним центром у Дніпропетровську, Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума».

У листопаді 1947 р. Генеральна Асамблея ООН більшістю голосів прийняла резолюцію про створення єврейської та арабської держав на території Палестини. 14 травня 1948 р. майбутній прем’єр-міністр Ізраїлю Давід Бен-Гуріон зачитав Декларацію незалежності нової країни, яка отримала офіційну назву Медінат Ісраель (Держава Ізраїль). Наступного року Кнесет прийняв закон про відзначення національного свята, яке отримало назву Йом а-Ацмаут  – День незалежності.

О 18:00 у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» (Дніпропетровськ) відбудеться відкриття першої в Україні постійно діючої експозиції «Створення Держави Ізраїль». Експозиція містить матеріали, що розповідають про хвилі репатріації до Ізраїлю (алії), про створення перших сільськогосподарських поселень (кібуців) на території Ерец-Ісраель, про успіхи та досягнення сучасного Ізраїлю. Відвідувачі зможуть побачити унікальні експонати, документи та фотографії, присвячені історії створення Держави Ізраїль, починаючи з часів Британського мандату 1922 р.; зразки зброї, яка використовувалася ізраїльськими солдатами під час Війни за Незалежність, Синайської війни та війни Судного дня; гроші і марки 1950-х – 1980-х рр. та багато іншого. 

О 19:00 у гранд-холі центру «Менора» проходитиме великий святковий концерт. Для гостей звучатимуть твори ізраїльських і єврейських композиторів у виконанні симфонічного оркестру Дніпропетровської обласної філармонії ім. Л. Когана під керівництвом особливого гостя – ізраїльського диригента Марка Воллоха.

Перед початком концерту присутні матимуть можливість переглянути пересувну виставку нашого Музею та Ізраїльського Культурного центру, присвячену створенню Держави Ізраїль.

Відкриття експозиції відбудеться о 18:00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Шолом-Алейхема, 4, Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», Культурно-діловий центр «Менора», 3-й поверх.

 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать