История города в камне

29 мая 2016
11:00 Воскресенье
Вход свободный
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )
У Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» в рамках оновлення експозиції відбудеться презентація виставки «Історія міста в камені», що складається з унікальної колекції цегли та черепиці катеринославських підприємців другої половини ХІХ – початку ХХ ст., переданої до Музею краєзнавцем та колекціонеромПавлом Маменком. 

Ви зможете побачити старовинну цеглу та черепицю, які вироблялися у минулому на цегляних заводах таких відомих катеринославських підприємців, як Іона Майданський, Володимир Абрамович, брати Рабиновичі та ін. Кожен із цих колекційних предметів, позначений індивідуальним клеймом виробника, не лише зберігає  пам’ять про «свій» будинок, але і втілює всю історію катеринославського містобудування. Будівлі старого Катеринослава поступово зникають з мапи нашого міста, поступаючись  місцем сучасним будинкам з бетону та скла. Кожна цеглина, яка залишилася від зруйнованих будинків, зможе розповісти Вам не тільки про її творців, а й про розвиток нашого міста протягом кількох століть. Відвідувачі виставки зможуть побачить мапу Катеринослава 1909 року із зазначенням будівель, які були побудовані з цегли представленої в експозиції Музею.

Відкриття експозиції відбудеться за адресою: м. Дніпропетровська, вул. Шолом-Алейхема, 4, центр «Менора», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», 2-й поверх.

 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать