Волонтер style

Запрошуємо Вас на відкриття найголовнішої волонтерської події 2016-го року «Волонтер style».

Захід реалізується за підтримки Дніпропетровської обласної ради,

КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» ДОР» та за ініціативи обласної дитячої громадської організації «Асоціація Дніпровських скаутів «СКІФ».

«Волонтер style» – це нестримний «опен ейр» в новому форматі розваг для старих друзів, молодіжних активістів та нових знайомств. «Волонтер style» дасть кращі можливості самореалізації для свідомої молоді ВЖЕ ЦІЄЇ СУБОТИ, але фестивалем ці можливості не обмежаться! Навпаки, «Волонтер style» – це лише початок та сильний старт! Під час «Волонтер style» молодь отримає необхідні знання та практичні навички від сильних тренерів, отримає професіональну підготовку від ДСНС України та організації «Товариство Червоного Хреста України», пройде справжню «Школу виживання» від Асоціації Дніпровських скаутів «СКІФ». А найактивніші учасники «Волонтер style» зможуть спробувати себе у ролі вожатих-скаутів вже ЦЬОГО ЛІТА! Там вони матимуть можливість здобути практичний педагогічний досвід при використанні принципів та методики скаутського руху для виховання дітей у літньому таборі!

Найголовніше для Держави – гідне суспільство, майбутнє України – свідома та активна молодь. Саме тому, головною метою заходу і є всебічне патріотичне виховання, розвиток молоді, розширення спектру знань та вмінь які необхідні для соціальної роботи, здорового життя та розбудови суспільства України.

Довідки за тел.: 095121 96 34, 732-08-95 Гришко Анастасія. 

Дякуємо за увагу, будемо раді співпраці з Вами!

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites