Тени забытых предков. Выставка

21 мая 2016
Суббота
Вход свободный
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

В рамках міжнародної акції Ніч музеїв 2016 в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську відбудеться презентація проекту "Тіні забутих предків. Виставка" від співкуратора Бориса Філоненка. Подія стане ще однією унікальною можливістю долучитися до проекту після його завершення у стінах Мистецького Арсеналу.

"Тіні забутих предків. Виставка" – масштабний музейний проект, присвячений культовому фільму Сергія Параджанова. Фільму, який відійшов від статусу звичайного кіно, та став етапною роботою для українського мистецтва та національного кінематографу. Бо навіть після п'ятдесяти років кінофільм постає перед глядачем як провокація – справжнє непідробне мистецтво, що пройшло перевірку часом. 

На зустрічі в арт-центрі Я Галерея співкуратор проекту Борис Філоненко розкаже про те, як створювалася виставка, як збиралися спогади учасників та очевидців зйомок фільму, проведе віртуальну екскурсію по дев’яти залах експозиції та представить видання, підготовлені спеціально до виставки.

20.00 - 21.00 / Презентація проекту "Тіні забутих предків. Виставка", віртуальна екскурсія

21.30 - 22.30 / Показ і обговорення документального фільму "Тіні забутих предків. Спогади. Пряма мова"
 
23.00 - 00.00 / Презентація видань до проекту "Тіні забутих предків. Виставка"

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать