Создай свою писанку к Пасхе

28 апреля 2016
15:00 Четверг
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Комунальний заклад культури «Дніпропетровський Будинок мистецтв» розпочинає традиційну культурно-мистецьку акцію «Створи свою писанку до Великодня!», яка вже четвертий рік буде організована напередодні одного з найвеличніших свят для українців. Великдень – це «Великий день» для єднання родини, це час, коли рідні і друзі ходять один до одного в гості. Вже традиційно, четвертий рік колектив Дніпропетровського Будинку мистецтв запрошує напередодні Великодня мешканців міста навчитися створювати писанку своїми руками. Незважаючи на складну ситуацію, цього року організатори продовжать традицію, щоб по-своєму допомогти людям пережити ці складні часи і відчути єдність України як своєї єдиної родини, живі традиції нашого народу. Тому учасниками акції стануть діти із сімей учасників АТО і переселенці з Донбасу, які вперше розписуватимуть писанки. Акцію організовано насамперед для того, щоб допомогти  цій категорії  дітей інтегруватися  до нових умов проживання. Крім того, створювати власну писанку будуть і молоді вчені вишів Дніпропетровська.

Навчання буде проведене на базі експозиції Всеукраїнської виставки «Мистецькі атрибути Великодніх свят», що вже п’ятий рік відкривається у Будинку мистецтв до свята Світлого Христового Воскресіння. На виставці демонструється близько 800 творчих робіт 89 майстрів з різних міст України. Наша головна мета - виховання у відвідувачів поваги до культурної спадщини своєї країни, популяризація народного мистецтва в різних його проявах.

Створювати свою писанку учасникам будуть допомагати майстрині-писанкарки із об’єднання майстрів народного мистецтва Будинку мистецтв, які, безперечно, є майстрами своєї справи: члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України Поджаренко А.В. (стипендіат Президента України) та Датченко Ю.В. (кандидат філологічних наук), майстри народної творчості Іващенко О.В. (лауреат мистецької премії ім. Тетяни Пати), Лавринець Н.П. і Буря А.В., писанкарки Ірина Пяшинцева та Людмила Терновська.

Організатори сподіваються, що українська писанка допомагає пробудити в наших серцях добро, духовність, патріотизм, буде оберегом для наших захисників та для всієї рідної України. Результатом цієї мистецької акції стане створення Писанкового дерева, яке прикрасить експозицію Всеукраїнської виставки.

Авторський проект «Створи свою писанку до Великодня» є досить символічним, бо дозволить відчути учасникам себе частиною єдиної української родини, народ якої зумів донести до сьогодні свої уявлення про незнищенність життя так виразно, як в українській писанці.

 Директор Будинку мистецтв В. В. Слобода.

Другие события сейчас

Курс
20 декабря, 18:30
ул. Вл. Антоновича (Свердлова), 26
Серия мастер-классов
20 декабря, 18:00
Чичерина 21, оф 513
Терапевтическая группа
6 февраля 2018, 18:30
ул. Исполкомовская, 24, оф. 12

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites