Создай свою писанку к Пасхе

Комунальний заклад культури «Дніпропетровський Будинок мистецтв» розпочинає традиційну культурно-мистецьку акцію «Створи свою писанку до Великодня!», яка вже четвертий рік буде організована напередодні одного з найвеличніших свят для українців. Великдень – це «Великий день» для єднання родини, це час, коли рідні і друзі ходять один до одного в гості. Вже традиційно, четвертий рік колектив Дніпропетровського Будинку мистецтв запрошує напередодні Великодня мешканців міста навчитися створювати писанку своїми руками. Незважаючи на складну ситуацію, цього року організатори продовжать традицію, щоб по-своєму допомогти людям пережити ці складні часи і відчути єдність України як своєї єдиної родини, живі традиції нашого народу. Тому учасниками акції стануть діти із сімей учасників АТО і переселенці з Донбасу, які вперше розписуватимуть писанки. Акцію організовано насамперед для того, щоб допомогти  цій категорії  дітей інтегруватися  до нових умов проживання. Крім того, створювати власну писанку будуть і молоді вчені вишів Дніпропетровська.

Навчання буде проведене на базі експозиції Всеукраїнської виставки «Мистецькі атрибути Великодніх свят», що вже п’ятий рік відкривається у Будинку мистецтв до свята Світлого Христового Воскресіння. На виставці демонструється близько 800 творчих робіт 89 майстрів з різних міст України. Наша головна мета - виховання у відвідувачів поваги до культурної спадщини своєї країни, популяризація народного мистецтва в різних його проявах.

Створювати свою писанку учасникам будуть допомагати майстрині-писанкарки із об’єднання майстрів народного мистецтва Будинку мистецтв, які, безперечно, є майстрами своєї справи: члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України Поджаренко А.В. (стипендіат Президента України) та Датченко Ю.В. (кандидат філологічних наук), майстри народної творчості Іващенко О.В. (лауреат мистецької премії ім. Тетяни Пати), Лавринець Н.П. і Буря А.В., писанкарки Ірина Пяшинцева та Людмила Терновська.

Організатори сподіваються, що українська писанка допомагає пробудити в наших серцях добро, духовність, патріотизм, буде оберегом для наших захисників та для всієї рідної України. Результатом цієї мистецької акції стане створення Писанкового дерева, яке прикрасить експозицію Всеукраїнської виставки.

Авторський проект «Створи свою писанку до Великодня» є досить символічним, бо дозволить відчути учасникам себе частиною єдиної української родини, народ якої зумів донести до сьогодні свої уявлення про незнищенність життя так виразно, як в українській писанці.

 Директор Будинку мистецтв В. В. Слобода.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites