Петриковская роспись – радужная дорога моей жизни

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Виставка творів майстра петриківського розпису, викладача Петриківської дитячої художньої школи ім. Т.Я.Пати, члена Національної спілки художників України Лук'яненко Людмили Михайлівни. 

Петриківський розпис є мистецьким відбитком історії розвитку регіону, і своїми щорічними виставковими проектами Художній музей сприяє поширенню інформації про цю унікальну локальну традицію народного розпису, яку доносять нам як педагоги,так і художники Петриківки, що працюють в цьому жанрі. 

Людмила Лук’яненко народилась у 1965 році в с. Червонопартизанське, Царичанського району Дніпропетровської області. З  2003 року вона працює викладачем спеціальних дисциплін у Петриківській дитячій художній школі ім. Т.Я. Пати.  Творча та педагогічна діяльність майстрині  відіграє важливу роль в естетичному і художньому вихованні школярів.

Людмила Михайлівна з 2003 року — постійна учасниця обласних та Всеукраїнських художніх виставок, що проводяться Міністерством культури та туризму, а також Національною  спілкою художників України, у  Києві, Чернігові, Луцьку, Миколаєві, Одесі, Тернополі, Дніпропетровську. В2012 році нагороджена дипломом Книги рекордів України за участь у створенні найбільшого у світі (довжиною 12000 та шириною 80 см) ручного орнаментального розпису на бетонному паркані в центрі селища Петриківка.  У 2013 році брала участь у створенні орнаментального розпису найбільшого дерев’яного виробу – п’ятиметрової ложки у місті Києві, що також було занесено до Книги рекордів України.

На виставці представлено 30 оригінальних станкових декоративних панно,на прикладі яких простежується успадковування авторкою художніх традиції минулого. Водночас, у композиціях, завдяки природному відчуттю краси ліній і барв, художниця постійно винаходить і додає щось своє, унікальне, надаючи рослинно-квітковим мотивам своєрідної величі і чаруючої краси. В орнаментах панно  Людмила  майстерно компонує на квітковому тлі зображення птахів та ягід, вміло поєднує теплі та холодні тони. Кожна робота – це поетичне бачення навколишнього світу, це любов до рідної землі, людей, своїх вихованців. 

Всі бажаючі можуть відвідати виставку та приєднатися до цього свята національної культури.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites