Петриковская роспись – радужная дорога моей жизни

Виставка творів майстра петриківського розпису, викладача Петриківської дитячої художньої школи ім. Т.Я.Пати, члена Національної спілки художників України Лук'яненко Людмили Михайлівни. 

Петриківський розпис є мистецьким відбитком історії розвитку регіону, і своїми щорічними виставковими проектами Художній музей сприяє поширенню інформації про цю унікальну локальну традицію народного розпису, яку доносять нам як педагоги,так і художники Петриківки, що працюють в цьому жанрі. 

Людмила Лук’яненко народилась у 1965 році в с. Червонопартизанське, Царичанського району Дніпропетровської області. З  2003 року вона працює викладачем спеціальних дисциплін у Петриківській дитячій художній школі ім. Т.Я. Пати.  Творча та педагогічна діяльність майстрині  відіграє важливу роль в естетичному і художньому вихованні школярів.

Людмила Михайлівна з 2003 року — постійна учасниця обласних та Всеукраїнських художніх виставок, що проводяться Міністерством культури та туризму, а також Національною  спілкою художників України, у  Києві, Чернігові, Луцьку, Миколаєві, Одесі, Тернополі, Дніпропетровську. В2012 році нагороджена дипломом Книги рекордів України за участь у створенні найбільшого у світі (довжиною 12000 та шириною 80 см) ручного орнаментального розпису на бетонному паркані в центрі селища Петриківка.  У 2013 році брала участь у створенні орнаментального розпису найбільшого дерев’яного виробу – п’ятиметрової ложки у місті Києві, що також було занесено до Книги рекордів України.

На виставці представлено 30 оригінальних станкових декоративних панно,на прикладі яких простежується успадковування авторкою художніх традиції минулого. Водночас, у композиціях, завдяки природному відчуттю краси ліній і барв, художниця постійно винаходить і додає щось своє, унікальне, надаючи рослинно-квітковим мотивам своєрідної величі і чаруючої краси. В орнаментах панно  Людмила  майстерно компонує на квітковому тлі зображення птахів та ягід, вміло поєднує теплі та холодні тони. Кожна робота – це поетичне бачення навколишнього світу, це любов до рідної землі, людей, своїх вихованців. 

Всі бажаючі можуть відвідати виставку та приєднатися до цього свята національної культури.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites