Жінка/Чоловік

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)

Математик за освітою, родом з Хмельницького, а сьогодні львів`янка та вільна фотографиня з 10-ти річним стажем Інна Шинкаренко представить свій фотопроект «Жінка. Чоловік». Інна фотографувала успішних та відомих жінок спершу в чоловічому, а згодом в жіночому одязі. При цьому її моделі отримували задачу – пригадати чоловічі та жіночі риси у собі та проявити їх мовою погляду, жестів та міміки.

Ось як авторка проекту пояснює свій концепт:
"Тема дуальності особистості піднімалась багатьма митцями. Вочевидь, зачепила вона і мене своєю глибинною простотою та безмежною багатогранністю. Всього не охопиш, тому я взялася лише яскравий краєчок, що мене привабив.
Життя змушує кожного з нас виконувати багато ролей, і в кожній ролі в різній пропорції проявляються жіночі і чоловічі риси. В процесі зйомки я виявляла, що жіночих та чоловічих сутностей в кожній жінці є багато, і я спробувала показати бодай якусь їх частинку. І побачила, що домінує той образ, що домагає жити і реалізовуватись в певний період життя. Мене дуже вразило як змінюється погляд, постава і рухи жінки, коли одягається сукня і коли одягається сорочка для чоловічого образу - це дійство ставало схожим на магію перевтілень. Ця магія допомагала мені привідкрити трішки більше, ніж я сподівалась на початку зйомки".

Цей фотопроект – це візуалізація безлічі думок на тему дуальності з можливістю для глядача сформулювати свою власну думку, що може відрізнятись від думки автора. В проект також включені відгуки-роздуми безпосередніх учасниць проекту.

Другие события сейчас

Выставка
20 декабря 2017 г. - 31 января 2018 г., 10:00
Галерея Фонд Арт (Fund Art), ул. Княгини Ольги, 11
Выставка
21 декабря 2017 г. - 17 февраля 2018 г., 10:00
Выставка
21 января - 10 февраля, 10:00

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites