Во время войны

1 квітня, о 19:00 в галереї Артсвіт відбудеться відкриття персональної виставки Давіда Чічкана “Під час війни”, що триватиме до 1 червня.

3 квітня, о 13:00 відбудеться авторська екскурсія виставкою. 

Про яку війну йдеться? Війну націй, імперій, релігій, ідеологій, класів? Назва проекту не потребує уточнення, оскільки його автор передусім апелює до війни як даної умови соціального, політичного, культурного та економічного буття суспільства.

Під час війни – проект Давіда Чічкана, зосереджений на революційному періоді історії Дніпропетровщини та суб’єктах її творення від анархізму. Художник пропонує подивитися на події, що відбувалися на території сучасної України на початку ХХ століття, напередодні, під час і після Першої світової війни крізь призму анархізмів. Така оптика відсилає глядача до експериментів анархістів і радикальних лівих соціалістів, які бойкотували Першу світову війну, а також окремих анархістів, які брали активну участь у воєнних діях – таких як Марія Нікіфорова. Усі вони однаково стали маргіналами офіційної вітчизняної історії і, як наслідок, витіснені з колективної пам’яті сучасних українців.

Під час війни, що відбувається сьогодні, події та дискурс тих часів частково відтворюються. Автор проекту повертає в цю “реконструкцію” відсутню анархістську частку та викриває владні відносини, маніфестуючи ідею «Уся влада безвладдю!».

Давід Чічкан (1986) – український художник, активіст, член анархістської організації “Чорна веселка”, волонтер ЛКПД (Лібертарний клуб підпільної діалектики). Здебільшого працює в жанрі графіки (акварель), інсталяції, стріт-арту. Живе в Києві. 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites