Соломия Куршельницкая: на вершине мировой славы

Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького у рамках співпраці з музеями видатних українських діячів вперше у Дніпропетровську презентує виставку з фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові. 

Відвідувачам будуть представлені унікальні експонати з фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові: особисті речі видатної співачки, світлини в оперних образах, яких в її репертуарі було понад 50, сценічний одяг, книги, ноти тощо. 

На виставці можна дізнатися, як галицька дівчина зі священицької родини досягла вершин світової слави, отримавши вже за життя титул найкращої співачки світу; завдяки чому вона досягнула незвичайного успіху, який музикознавці назвали «своєрідним феноменом Соломії Крушельницької»; чому і досі артистку називають однією з найвідоміших у світі українок; а також, як склалося життя. «Вагнерівської примадонни», що полонила серця глядачів  Мілану, Парижу, Варшави, Нью-Йорку, Сантьяго, Буенос-Айресу на батьківщині, як радянська влада позбавила співачку всього, що вона мала, кинувши у безвість та злидні.

Яскравим доповненням виставки стане неповторний голос артистки – «чарівний сопрано, що «розливаючись рікою, ніби зачаровує публіку і несе в собі присмак безсмертної слави» (Рінальдо Кортопассі) – його можна буде почути у записах поч. ХХ ст.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Тел.: 47-27-61, 47-27-33.


Справки по тел.: (0562) 46-34-22.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites