Рабство

Аліна Гаєва

В новому циклі робіт художниця досліджує тему дискримінації людей - від расової до гендерної та сексуальної. 
Авторка розглядає різні контексти, в яких і стосовно кого проявляються обмеження прав інших й до яких наслідків вони призводять.

"На перший погляд, сучасне суспільство є гуманістичним і забезпечує рівність прав та можливостей усім, - каже Аліна. - Однак, боротьба чомусь досі не вщухає. Щоправда, зараз ми частіше виступаємо не "за", а "проти" - дискримінації, приниження, воєн тощо. І ці протести, що не вщухають в різних точках планети є свідченням того, що ми досі знаходимось в рабстві: існуючих чи нав'язаних поглядів, цінностей, стереотипів. Родина має бути певного формату, зовнішність підганяється під середній стандарт, більшість не може обрати навіть професію чи роботу за покликом серця... "

Художницю також цікавить момент зворотньої (позитивної) дискримінації в розвинутих суспільствах. На думку мисткині, це є ще одним доказом того, що існуюча модель співжиття не була замінена іншою (з різними відтінками й кольорами), а просто дещо трансформувалась, і світ залишився в "чорно-білому" дуалізмі.

Аліна Гаєва - художниця з міста Дніпропетровськ (зараз мешкає в Києві), з 2011 куратор галереї-книгарні “Чорна ящірка” у Дніпропетровську, 3 2015 куратор проекту “Ukraine EXISTS” – проект чесної документалістики подій на Донбасі та популяризації молодого українського мистецтва закордоном (Сполучені Штати Америки), з 2014 волонтер благодійного фонду “Вільні UA, з 2015 частина сreative agency Topolia&Haieva.
Народилася 2 листопада 1986 року. У 2010 році закінчила Придніпровську державну академію будівництва і архітектури, за спеціальністю архітектура.

 2016 – виставка “Ukraine EXISTS”, Штаб Квартира ООН (Нью Йорк); Українсько-Американський культурний центр у Виппані (Нью Джерсі); Український Музей (Чикаго), США;
2015 – виставка “ВзаємоДІЯ”, галерея ЛНАМ, Львів;
2015р. – учасник виставки “Sin Mascaras”, галерея “Желтые великаны”, Одеса;
2015р. – виставка “чеLOVEки”, музей духовних скарбів України, Київ;
2015р. – учасник Книжкового Арсеналу-2015, Київ;
2015р. – виставка “чеLOVEки”, Центр Сучасного Мистецтва, Івано-Франківськ;
2014р. – «Art Injection: Пир во время чумы», Донецьк;
2014р. – галерея EVARTSPASE,  Женева; 
2014р. – “Громадянський містицизм”,  Київ;
2014р. – Книжковий Арсенал, м. Київ;
2014р. – “Жінка/Революція”,  Дніпропетровськ;
2014р. – Персональна виставка “...Зв’язок...”,  Дніпропетровськ;
2014р. – Персональна виставка “Очима дитини”,  Тернопіль.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites