Плыть против течения

Це книга про нас. Про наші вибори, труднощі і сумніви. Про перемоги і поразки, десятки запитань, які ми ставимо долі і очікуємо відповіді. Це книга про мистецтво перемагати: навіть коли ти сім раз схилився на коліна перед життям, долею чи іншими людьми – у тобі завжди знаходяться сили встати і йти далі.

Це давнє мистецтво – ПЛИСТИ ПРОТИ ТЕЧІЇ.

На презентації ми говоритимемо про збірку філософських есеїв, статей та лекцій іспанського філософа ХХ століття Хорхе Анхеля Лівраги. Його есеї були перекладені понад 20-ма мовами світу і вперше публікуються українською мовою.

У книзі йдеться про філософію, героїчне, культуру, високі гуманістичні принципи, здатність людини не плисти за химерною течією, а будувати власний човен та керувати ним.

Презентація буде супроводжуватися відеоматеріалами.

На відвідувачів чекає інтелектуальна вікторина, переможцю – приз.

Автор книги: Хорхе Анхель Ліврага (1930 – 1991) – доктор філософії Ацтекської академії мистецтва, академік Міжнародної Буркхардтівської академії Швейцарії, історик та археолог, засновник і перший директор міжнародної організації «Новий Акрополь».

Перекладачі:

  • Антон Мусулін – керівник культурної асоціації «Новий Акрополь» в Україні. Автор збірника філософських статей «Ностальгія за вічністю» (2008)

  • В’ячеслав Сахно – головний редактор видавництва "Основи". Автор роману "Циркулятор"; перекладав з іспанської твори Ортега-і-Гасета, Х. К. Мартіні, Ф. Г. Павона, Д.С. Гусман, Х. А. Лівраги; з португальської Франко де Соуса; з англійської Мірча Еліаде.

Довідки за тел.: (066) 170-68-41, (067) 503-03-71.

Адреса: Книгарня “Є”, вул. Глінки, 15.

Сайт: www.newacropolis.org.ua

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
15 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
16 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
17 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites