Новый ракурс

17 февраля - 13 марта 2016
10:00 Среда
Вход свободный
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Запрошуємо на відкриття виставки заслуженого художника України Анни Єгорової та її студентів «Новий ракурс».

Анна Володимирівна Єгорова, викладаючи на кафедрі образотворчого мистецтва і дизайну Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, зуміла залучити своїх студентів до пошуку образотворення та відображення свого власного «я» у цьому складному світі. Вона навчає молодих людей не лише професійним навичкам, а й необхідності мислити, пробувати себе у безмежному океані стилів образотворчого мистецтва, не боячись помилятись і починати все знову.

До експонування відібрано понад 50 робіт 14 молодих авторів, представлено різні жанри живопису й графіки. Вік учасників – від 20 до 23 років. На виставці демонструються також роботи заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Анни Єгорової, яка знаходиться весь час у творчому пошуку. Таке творче сусідство багато дає як майстру, наставнику, так і її учням, взаємозбагачує їх, сприяє появі нових ідей і осмисленню процесу творення.

Виставка яскраво передає стан мистецького пошуку в середовищі студентської творчої молоді. В експозиції є роботи, де молоді як мислять категоріями макрокосмосу (Аршакян А., Ніколенко К., Варданян С., Андрєєвських К.), так і уважно вдивляються в себе (Костриця А., Бондар Л., Золотоверхий М.). Автопортрети учасників та портрети їх ровесників демонструють розмаїття стилістичних прийомів. Вік учасників яскраво прочитується у ніжних натюрмортах (Таібова Л., Бакірова А.) та абстрактних композиціях (Місаілов В., Михайлова А.). Знаковими для цієї виставки є концептуальна робота Миколи Сосновщенка та пошуки філософських рішень у Анастасії Святелик і Наталії Синохіної.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать