Новый ракурс

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)

Запрошуємо на відкриття виставки заслуженого художника України Анни Єгорової та її студентів «Новий ракурс».

Анна Володимирівна Єгорова, викладаючи на кафедрі образотворчого мистецтва і дизайну Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, зуміла залучити своїх студентів до пошуку образотворення та відображення свого власного «я» у цьому складному світі. Вона навчає молодих людей не лише професійним навичкам, а й необхідності мислити, пробувати себе у безмежному океані стилів образотворчого мистецтва, не боячись помилятись і починати все знову.

До експонування відібрано понад 50 робіт 14 молодих авторів, представлено різні жанри живопису й графіки. Вік учасників – від 20 до 23 років. На виставці демонструються також роботи заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Анни Єгорової, яка знаходиться весь час у творчому пошуку. Таке творче сусідство багато дає як майстру, наставнику, так і її учням, взаємозбагачує їх, сприяє появі нових ідей і осмисленню процесу творення.

Виставка яскраво передає стан мистецького пошуку в середовищі студентської творчої молоді. В експозиції є роботи, де молоді як мислять категоріями макрокосмосу (Аршакян А., Ніколенко К., Варданян С., Андрєєвських К.), так і уважно вдивляються в себе (Костриця А., Бондар Л., Золотоверхий М.). Автопортрети учасників та портрети їх ровесників демонструють розмаїття стилістичних прийомів. Вік учасників яскраво прочитується у ніжних натюрмортах (Таібова Л., Бакірова А.) та абстрактних композиціях (Місаілов В., Михайлова А.). Знаковими для цієї виставки є концептуальна робота Миколи Сосновщенка та пошуки філософських рішень у Анастасії Святелик і Наталії Синохіної.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites