The Best of kisff

У січні в арт-центрі «Квартира» відбулись 2 покази найкращих короткометражних фільмів Київського міжнародного фестивалю KISFF 2015.

19 лютого арт-центр «Квартира» запрошує на перегляд вибраних найкрутіших короткометражок з двох показів.

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, або просто KISFF — це свято короткого метру, яке завжди з тобою!

Це платформа для розвитку та популяризації не тільки різноманітних форм короткого метру, а й кіно, як мистецтва взагалі.

Робота над першим фестивалем почалася у 2011 році, а відбувся він навесні 2012 року. Відтоді, незважаючи на об’єктиві та суб’єктивні обставини, захід проходить щорічно. Фестиваль є незалежною, неприбутковою, аполітичною та позаблоковою громадською організацією. Основне завдання полягає в просуванні короткометражного кіно.
Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформу для короткометражних фільмів з метою відкриття нових форм і методів кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіномитців, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, студентів кіно. Це місце для розвитку талантів та популяризації кіно як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп.
Розпочато прийом фільмів на KISFF 2016.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites