Запрошуємо до участі у навчанні за програмою «Базові навички медіатора» Українського Центру Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі, яка складається з двох модулів, що будуть проходити: перший модуль з 27 по 29 січня 2016 року; другий модуль з 16 по 18 лютого 2016 року у приміщенні Дніпропетровської торгово-промислової палати (вул. Шевченка, 4, м. Дніпропетровськ). 

Медіація – це альтернативний спосіб вирішення спорів. За статистикою, в Україні виконуються менше 15% судових рішень, переданих на примусове виконання. Що робити у решті випадках? Звернутися до медіатора, який без затратних і тривалих судових процесів відновить діалог між сторонами конфлікту та допоможе віднайти їм взаємовигідний вихід із ситуації. 

Завдяки медіатору опоненти залишають у минулому ворожнечу та спільно віднаходять відповіді у дусі «виграв-виграв» на гострі запитання: як реально отримати борги від контрагентів? Як виконувати передбачені договором зобов’язання? Як знайти надійного партнера?

Ця процедура вже подолала бар’єр недовіри, успішно адаптувавшись до особливостей правової культури та менталітету українського суспільства. Дніпропетровська ТПП активно працює над створенням Центру бізнес-медіації. Пропонуємо і Вам долучитися до цього процесу.

Вперше в Дніпропетровську Ви маєте змогу пройти навчання за програмою «Базові навички медіатора » та закінчивши обидва модуля отримати Сертифікат Українського Центру Медіації та Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs] який дає право на самостійне проведення медіацій. 

Тренерами будуть Президент Національної Асоціації медіаторів України та Керівник Українського Центру Медіації при Києво-Могилянської Бізнес Школі, к.ю.н, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України Галина Єрьоменко та магістр міжнародного менеджменту, психолог-психоаналітик та Заступник керівника Українського Центру Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Ольга Шепель.

Вартість першого модуля 5520 грн., в т.ч. ПДВ 20% 920 грн.;
Вартість другого модуля 4800 грн., в т.ч. ПДВ 20% 800 грн.
При оплаті обох модулів відразу діє знижка 5% та загальна вартість програми складає 9804 грн., в т.ч. ПДВ 20% 1634 грн. 

Разом з цим Дніпропетровська ТПП в партнерстві з Українським Центром Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі [kmbs] розробила програму лояльності: «Команда медіаторів ДТПП», за якою Ви можете пройти навчання за вартістю 8400 грн., в т.ч. ПДВ 20 % 1400 грн. за обидва модуля. 

Для участі у програму лояльності: «Команда медіаторів ДТПП» необхідно пройти конкурсний відбір заповнивши заявку (додається до листа), та надіслати її у термін до 14 січня 2016 р.на адресу [email protected]

Кількість учасників у програмі лояльності обмежена та складає 15 чоловік. 

Довідки та консультації за тел.: (056) 374-94-11, контактна особа: Бородін Євгеній.

Адрес: ул. Шевченко, 4.