Відкриття Всеукраїнської виставки традиційного народного мистецтва «Різдвяна казка». За невеликий час існування Будинку мистецтв (п’ятий рік) така тематична виставка відкривається вже вп’яте і щороку викликає щиру зацікавленість як у представників підростаючого покоління, так і у дорослих шанувальників народного мистецтва. Ця імпреза, підготовлена колективом Будинку мистецтв та членами Об’єднання майстрів народного мистецтва, є традиційним подарунком для мешканців та гостей міста до Новорічних і Різдвяних свят.

У експозиції представлені 269 робіт 62 майстрів із різних областей України: Полтава, Кіровоград, Ужгород, Дніпродзержинськ, Верхівцеве, Кременчук, Петриківка, Новомосковськ, Бердянськ, Підгороднє, Тернопіль, Запоріжжя, Павлоградський, Солонянський, Дніпропетровський райони нашої області і ,безумовно, нашого рідного Дніпропетровська. Нові роботи підготували та подали до експонування 33 члени Об’єднання майстрів народного мистецтва Дніпропетровського Будинку мистецтв. В експозиції можна побачити як різдвяні атрибути, характерні для українських новорічних свят, так і вироби різних видів народного мистецтва: вишивка, гончарство, різьблення по дереву, писанкарство, витинанка, петриківський декоративний розпис, килимарство, іграшкарство, роботи з лозо- та соломоплетіння, традиційні жіночі прикраси. На базі виставки планується проведення майстер-класів і зустрічей з майстрами – носіями українських традицій. Бажаючі навчитись народним ремеслам можуть записатись за телефоном: (056)770-60-97.

Організатори ставлять за мету залучення мешканців міста до знайомства з народним мистецтвом різних міст України, особливо з традиціями творення народної іграшки і слов’янських різдвяних атрибутів. З цією метою у програмі роботи виставки як завжди проведення колективних лекцій-екскурсій, консультацій провідних майстрів іграшкарства, засідання «круглого столу» для учасників.