Новогодние истории

Новорічна виставка стала традиційною в нашому музеї. Ялинкові прикраси з різноманітних матеріалів (скла, паперу, вати, пластмаси) подаровані музею жителями нашого міста десять років поспіль ставали «героями» музейних виставок. Персонажі улюблених казок та мультфільмів, скляні та паперові дари лісу, різноманітні тварини, птахи, комахи та «ідеологічно витримані» прикраси з державною символікою занурювали дорослих гостей у світ безтурботного дитинства, а маленьким «розповідали» про історію країни, життя та мрії їхніх мам і татусів, бабусь та дідусів, прабабусь та прадідусів.

Цього року ми пропонуємо здійснити мандрівку в минуле в пошуках відповідей на питання: чи завжди наші предки святкували Новій рік взимку? Що прикрашали українці на Різдво замість ялинки і коли вперше в наших оселях з’явилася різдвяна зелена красуня? Чи був Дід Мороз добрим дідусем і які подарунки він дарував людям? 
За допомогою музейних предметів з колекції ДНІМ ми відтворили інтер’єри чотирьох традиційних для нашого краю помешкань: української селянської хати, будинку німецького колоніста поч.. ХХ ст., дворянської вітальні кін ХІХ – поч.. ХХ ст., та радянської квартири 60-х років ХХ ст. В них вже все готове для зустрічі свята - вітальні прикрашені, столи накриті – все ніби завмерло в очікуванні гостей. Завітайте до них і ви дізнаєтесь скільки страв стояло на різдвяному столі українців, чим традиційно прикрашали ялинку в Німеччині, як святкували Різдвяні свята в Катеринославі та новорічні в Дніпропетровську. На виставці представлено близько тисячі експонатів: меблі, посуд, картини, рушники, ялинкові прикраси, побутові предмети, поштові листівки кін. ХІХ – сер. ХХ ст.

Справки по тел.: (0562) 46-34-22.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites