Лекция Оксаны Баршиновой

Запрошуємо на лекцію Оксани Баршинової.  Кураторка та мистецтвознавиця, розкриє поняття графіки як можливості творчої свободи та її місця у системі радянського мистецтва.

Поряд з  монументальним та декоративно-ужитковим мистецтвом графіка посідала особливе місце в радянському мистецтві. Завдяки закладеній у ній від початку умовності, необхідності узагальнювати чи вживати метафори, графіка ставала полем, де творчий пошук був більш можливим, ніж в жорстко детермінованій сфері станкового живопису. Неоднозначність мистецького життя у 1950 - 1980-х рр. давала можливість художникам обирати різноманітні шляхи самовираження, визначати власний ступінь свободи та звертатися до широкого кола традицій і новітніх світових тенденцій. Тому графічні аркуші другої половини ХХ ст. - не тільки видатні з художньої точки зору твори, а й складають цікавий матеріал для аналізу самого процесу виникнення і побутування графіки в цей час.

Лекція проходитиме в рамках нового проекту галереї Artsvit «Колекція. Перший крок», куратор Микита Шаленний. Проект розкриває поняття «колекція» та демонструє приватне зібрання української графіки кінця 1950х-80х рр.

Оксана Баршинова - арт-куратор, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ століть Національного художнього музею України. Займається вивченням і популяризацією українського мистецтва другої половини ХХ – початку ХХІ століть. Автор статей з історії мистецтва ХХ століття та сучасного мистецтва. Куратор виставок у НХМУ: "Українська Нова хвиля", "Перегони з часом", щорічних медіа-проектів українських художників тощо.

 Справки по тел.: 0687226533.

Место проведения: Галерея «АртСвит», ул. Артема 4-А.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites