Виставка пам'яті М. Ф. Пушного

Шановні друзі! Музей «Літературне Придніпров’я» запрошує Вас на  мистецьку виставку, присвячену  пам’яті Михайла Федоровича Пушного (1929 – 1996).

3-я колективна виставка випускників народної студії   образотворчого мистецтва Палацу студентів міста Дніпропетровська. Ця виставка присвячена пам’яті  керівника студіїї М.Ф.Пушного, який протягом 25 років спрямовував обдаровану молодь на творчий вибір у житті. Багато з його учнів вступили до художніх училищ, інститутів, стали художниками. У свій час студійцями Пушного були лауреат Шевченківської премії, народний художник України Ф.Гуменюк, заслужений художник А. Сергієнко, члени Національної спілки художників України А.Ломовик, С.Фоменок, А.Мальцев, О.Квітка, А.Дерев’янко, В.Городиський, С.Боровський, Ф.Берчанський, І.Копач, В.Корнєв, В.Сосна. Їм не поступаються митецькою цінністю своїх доробків і таки художники, як В.Купрій, В.Сошенко, А.Супрун, Ф. Божко, І.Деркачов, О.Павловець, О.Фатєєв, В.Родіонов, В.П’ятнов, С.Сидоров, Н.Тарасенко, П.Копач, В.Левін.

Перша виставка  студійців пам’яті  свого вчителя пройшла у листопаді 2012 року, друга у листопаді 2013 року у музеї «Літературне Придніпров’я».

В третій раз збираються учні прекрасного художника і педагога, щоб в пам’ть  про вчителя показати свою творчість. На виставці представлені твори 20 авторів, серед них як професійні художники, так і аматори. Своєю різноманітністю технік вона не залишить байдужим глядачів, які побачать живопис, графіку, мозаїку та гобелени.

Виставка працює до 13 грудня 2015 року.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites