Коллекция. Первый шаг

Галерея Artsvit представляє власну колекцію графіки кінця 1950-х – 1980-х років. Запрошуємо на вернісаж проекту 27 листопада о 19:00. 

Проект демонструє енциклопедичний підхід до розуміння колекції як культурного явища. Навколо цієї складної динамічної системи вибудовується весь галерейний простір. Існування колекції поза історичним чи іншим контекстом дозволяє відчути та продемонструвати більш тонкий, психо-емоційний та навіть генетичний зв’язок між сучасністю та радянським світовідчуттям. Іншим об’єктом дослідження цієї системи є феномен колекціонера та матриця його світогляду.

Головними завданнями Artsvit є формування нових підходів до експонування, демонстрації та розуміння графічних технік. Однією з форм реалізації цих ідей є представлення експозиції як імітації сховища та саме енциклопедичний підхід до систематизації знань про колекціонування і мистецтво графіки. 

Розуміння колекції як абсолютно динамічного явища проявляється в тому, що експозиція буде змінюватись щодня о 15:00. Оскільки вона побудована так, що осягнути весь об’єм одразу неможливо, трансформація сховища подібно конструктору буде створювати нові форми, образи та зв’язки.

В рамках проекту відбудеться лекція Костянтина Дорошенка – історика, арт-критика та ведучого авторської програми «Культ Дорошенка» на Радіо Вєсті, – присвячена українським колекціонерам та їх зібранням.

Справки по тел.: 0957993535.

Место проведения: Галерея «АртСвит», ул. Артема 4-А.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites