Коллекция. Первый шаг

27 ноября 2015 г. - 9 февраля 2016 г.
11:00 Пятница
Вход свободный
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Галерея Artsvit представляє власну колекцію графіки кінця 1950-х – 1980-х років. Запрошуємо на вернісаж проекту 27 листопада о 19:00. 

Проект демонструє енциклопедичний підхід до розуміння колекції як культурного явища. Навколо цієї складної динамічної системи вибудовується весь галерейний простір. Існування колекції поза історичним чи іншим контекстом дозволяє відчути та продемонструвати більш тонкий, психо-емоційний та навіть генетичний зв’язок між сучасністю та радянським світовідчуттям. Іншим об’єктом дослідження цієї системи є феномен колекціонера та матриця його світогляду.

Головними завданнями Artsvit є формування нових підходів до експонування, демонстрації та розуміння графічних технік. Однією з форм реалізації цих ідей є представлення експозиції як імітації сховища та саме енциклопедичний підхід до систематизації знань про колекціонування і мистецтво графіки. 

Розуміння колекції як абсолютно динамічного явища проявляється в тому, що експозиція буде змінюватись щодня о 15:00. Оскільки вона побудована так, що осягнути весь об’єм одразу неможливо, трансформація сховища подібно конструктору буде створювати нові форми, образи та зв’язки.

В рамках проекту відбудеться лекція Костянтина Дорошенка – історика, арт-критика та ведучого авторської програми «Культ Дорошенка» на Радіо Вєсті, – присвячена українським колекціонерам та їх зібранням.

Справки по тел.: 0957993535.

Место проведения: Галерея «АртСвит», ул. Артема 4-А.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать