Walking by Alice Oleva

Галерея «Артсвіт» презентує новий жанр мистецтва, художниці Аліси Олевой. Walking (англ. - прогулюючись) - це мистецтво, що створюється під час безпосереднього контакту з містом та його мешканцями. Мисткиня приїде до Дніпропетровська 21 листопада, для створення нового проекту, а 2 грудня в галереї «Артсвіт» презентує результати своєї роботи.

Аліса Олева – художниця, що працює в жанрі психо-географічних та аудіо-прогулянок. Головна мета – дати можливість учасникам її перформансів побачити звичне і буденне через новий фільтр, дозволити банальному і щоденному (інфраординарному) змішатись з уявним.

Використання жанру прогулянки як художньої стратегії пропонує альтернативні погляди і підходи до такої звичної дії як переміщення містом. Аліса використовує метод інструкцій, щоб спровокувати в учасниках нові ідеї, ініціювати дискусії, дати простір уяві.

Роботи художниці – це завжди реакція на місце, вона виростає з міського середовища і взаємодії з людьми. Для створення своїх проектів Аліса використовує фотографію, звук, відео та інші форми документації. В Дніпропетровську художниця проведе два тижні, це дозволить її проекту вирости з дослідження середовища та контакту з містом.

Место проведения: Галерея «АртСвит», ул. Артема 4-А.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites