Walking by Alice Oleva

2 декабря 2015
19:00 Среда
Вход свободный
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Галерея «Артсвіт» презентує новий жанр мистецтва, художниці Аліси Олевой. Walking (англ. - прогулюючись) - це мистецтво, що створюється під час безпосереднього контакту з містом та його мешканцями. Мисткиня приїде до Дніпропетровська 21 листопада, для створення нового проекту, а 2 грудня в галереї «Артсвіт» презентує результати своєї роботи.

Аліса Олева – художниця, що працює в жанрі психо-географічних та аудіо-прогулянок. Головна мета – дати можливість учасникам її перформансів побачити звичне і буденне через новий фільтр, дозволити банальному і щоденному (інфраординарному) змішатись з уявним.

Використання жанру прогулянки як художньої стратегії пропонує альтернативні погляди і підходи до такої звичної дії як переміщення містом. Аліса використовує метод інструкцій, щоб спровокувати в учасниках нові ідеї, ініціювати дискусії, дати простір уяві.

Роботи художниці – це завжди реакція на місце, вона виростає з міського середовища і взаємодії з людьми. Для створення своїх проектів Аліса використовує фотографію, звук, відео та інші форми документації. В Дніпропетровську художниця проведе два тижні, це дозволить її проекту вирости з дослідження середовища та контакту з містом.

Место проведения: Галерея «АртСвит», ул. Артема 4-А.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать