Галерея «Артсвіт» презентує новий жанр мистецтва, художниці Аліси Олевой. Walking (англ. - прогулюючись) - це мистецтво, що створюється під час безпосереднього контакту з містом та його мешканцями. Мисткиня приїде до Дніпропетровська 21 листопада, для створення нового проекту, а 2 грудня в галереї «Артсвіт» презентує результати своєї роботи.

Аліса Олева – художниця, що працює в жанрі психо-географічних та аудіо-прогулянок. Головна мета – дати можливість учасникам її перформансів побачити звичне і буденне через новий фільтр, дозволити банальному і щоденному (інфраординарному) змішатись з уявним.

Використання жанру прогулянки як художньої стратегії пропонує альтернативні погляди і підходи до такої звичної дії як переміщення містом. Аліса використовує метод інструкцій, щоб спровокувати в учасниках нові ідеї, ініціювати дискусії, дати простір уяві.

Роботи художниці – це завжди реакція на місце, вона виростає з міського середовища і взаємодії з людьми. Для створення своїх проектів Аліса використовує фотографію, звук, відео та інші форми документації. В Дніпропетровську художниця проведе два тижні, це дозволить її проекту вирости з дослідження середовища та контакту з містом.

Место проведения: Галерея «АртСвит», ул. Артема 4-А.