Габровский синдром

Виставка карикатури «Габровський синдром» автора Євгена Шаля.

В приміщенні Дніпропетровського Будинку мистецтв (вул. Філософська 23, приміщення колишнього кінотеатру «Червоногвардієць») відбудеться відкриття незвичайної виставки під назвою «Габровський синдром». ЇЇ автор наш земляк Євген Шаля.

Євген Шаля навчався в Дніпропетровському інженерно-будівельному інституті. Крім обов’язкових складових студентського життя (лекції, курсові, спорт, вечірки, поїздки) всерйоз зацікавився музичною творчістю. Після закінчення вузу за основною професією проектував будівельні об’єкти та створював проекти реконструкцій. Серед них завод у Вільногірську, Південний завод дитячого харчування в Херсоні.

Наприкінці 70-х років минулого сторіччя закінчив вокально-хорову студію при Дніпропетровському театрі опери та балету. Як артист хору театру був задіяний у трьох операх: «Богдан Хмельницький», «Оптимістична трагедія», «Князь Ігор». До професійної огранки вокального таланту Є.Шаля доклали зусиль фундатори Дніпропетровського оперного: соліст Микола Полудьонний, хормейстри Василь Кіоссе, Йосип Недзвецький, Анатолій Кулагін. Є.Шаля брав участь в гастрольних виїздах театру, серед яких виступ на сцені Большого театру в Москві.

Автор свої уподобання характеризує такими словами: «Музика – це моя коханка, а будівництво – це мій офіційний шлюб. І жодній я ніколи не зраджував».

Певний час працював солістом Дніпропетровського муніципального оркестру духової та естрадної музики під керівництвом Миколи Волкова. Впродовж багатьох років співпрацює з відомим дніпропетровським гітаристом, дипломантом міжнародного конкурсу акустичної гітари у Кракові Андрієм Шиловим.

Карикатури Євгена Шаля, як він називає їх «мальовані витребеньки», є результатом його іронічного погляду на певні речі та події. Декілька років Євген брав участь у роботі студії графіки газети «Дніпро вечірній» під керівництвом Віктора Ткаленко. Саме у цій газеті почали «виходити в люди» карикатури Євгена Шаля, а потім видавались у різних друкованих виданнях в Києві та Москві. 80 робіт автора потрапили до музею гумору та сатири в Габрово (Болгарія). У 2014 році габровці запросили Шаля до участі в ХХ11 Міжнародному бієнале гумору та сатири. В результаті – карикатури Євгена Шаля увійшли в каталог Габровської міжнародної гумористичної «тусовки». Частину «Габровського синдрому» відвідувачі Будинку мистецтв зможуть побачити на персональній виставці Євгена Шаля.

 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites