Dakh Daughters Band

17 декабря 2015
19:00 Четверг
150, 200, 250, 270, 300, 350, 380, 400 грн.
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Dakh Daughters Band

Фрік-кабаре

«Dakh Daughters Band» – дочки театру «Дах» – це сім чудових актрис, співачок, які зважилися на творчий експеримент: проспівати життя, розіграти пісню, прожити театр, відсміяти сльози, відтужити любов, покласти на музику крик. Це є фрік-кабаре, панове. Змішання стилів і жанрів, текстів і музичних інструментів, образів і голосів.

Кабаре виникає на зламі епох, в час зародження нового – в мистецтві, житті, соціумі. Якщо погодитися, що театр – це дзеркало, то кабаре – лінза, яка наближає те, на що людина зазвичай дивитися боїться, соромиться, не готова – в собі, в житті, в іншому. Кабаре говорить про складні, глибокі речі легкою формою. І страх зникає. З’являється відвага бути таким, як ти є, прийняти себе і здивуватися, що ти здатний сміятися над собою, мінятися, стати новим.

ВОНИ – піфії, валькірії, інститутки, пташки небесні, отруйні змійки, порцелянові лялечки, божевільні феї, солоденькі гоголівські Солошки, коротше, такі собі – штучкі, харизматичні дівчатка з ангельськими личками і демонічними голосами.

Соціальний етапаж і задушевна сповідальність, інтелектуальна гра смислами і сердечний ліризм, салонна вишуканність і майданівский драйв.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать