Les ÖKOLOS

25 ноября 2015
16:00 Среда
Вход свободный
Актуальность
( 0 оценок )
Интересность
( 0 оценок )
Впечатления
( 0 оценок )

Франко-німецька вистава пантоміма для дітей на екологічну тему!

Вистава проводиться у рамках 21 Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату у 2015 році, яка проходитиме з 30 листопада по 11 грудня у Парижі.

Завдяки гумору, дітям буде запропоновано поміркувати про їх повсякденні звички. Наприклад: яку кількість води ми використовуємо коли чистимо зуби? Як ми сортуємо сміття? Чи пам'ятаємо ми проте що треба вимикати світло? Чи готові ми змінювати наші звички, і якщо так, то як саме? Між роздумами та рішеннями, вистава спробує заставити маленьких глядачів діяти у їх повсякденному житті та допоможе змінити звички.

Як і в німих фільмах, музичний супровід та звукові ефекти є невід'ємною частиною вистави. Завдяки універсальній мові пантоміми, збагаченою словами та піснями на французькій та німецьких мовах, два актори вдало поєднують гумор та поезію, для того щоб залучити наймолодших глядачів до екологічних проблем, а також порадувати їх, тим що вони розуміють іноземну мову.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать