Les ÖKOLOS

Франко-німецька вистава пантоміма для дітей на екологічну тему!

Вистава проводиться у рамках 21 Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату у 2015 році, яка проходитиме з 30 листопада по 11 грудня у Парижі.

Завдяки гумору, дітям буде запропоновано поміркувати про їх повсякденні звички. Наприклад: яку кількість води ми використовуємо коли чистимо зуби? Як ми сортуємо сміття? Чи пам'ятаємо ми проте що треба вимикати світло? Чи готові ми змінювати наші звички, і якщо так, то як саме? Між роздумами та рішеннями, вистава спробує заставити маленьких глядачів діяти у їх повсякденному житті та допоможе змінити звички.

Як і в німих фільмах, музичний супровід та звукові ефекти є невід'ємною частиною вистави. Завдяки універсальній мові пантоміми, збагаченою словами та піснями на французькій та німецьких мовах, два актори вдало поєднують гумор та поезію, для того щоб залучити наймолодших глядачів до екологічних проблем, а також порадувати їх, тим що вони розуміють іноземну мову.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites