Еврика FEST

Унікальний захід «Еврика FEST».

Українці потребують змін, у всіх сенсах і відношеннях цього поняття. Адже в умовах сучасного суспільства людська діяльність стає складнішою і вимагає  вищого  інтелектуального, фізичного  та духовного потенціалу, максимальної адаптації, а також вміння оперувати постійно зростаючим обсягом інформації. Отже актуалізується проблема формування нового типу особистості: активної, високо духовної, здатної до творчого пошуку, безперервної самоосвіти та самовдосконалення.

Враховуючи саме ці моменти «Академією Змін» у Дніпропетровську була створена ідея проведення «ЕврикаFEST», мета якого –  допомогти людям перейти з пасивної позиції в активну, пробудити в свідомості учасників бурхливі, стрімкі, глибинні, якісні та кількісні зміни.

Особливістю цього заходу буде створення дводенного простору для дорослих та дітей. Це територія розвитку для всієї родини. Різноманітність і кількість майстер–класів, нові напрямки, професіоналізм тренерів на фесті не залишать байдужим навіть завзятих скептиків. Бо  ми націлені на те, щоб за два дні Ви нарешті зробили перші кроки до самоперевтілення.

Якщо  тебе  цікавлять нові обрії власної свідомості та душі -  приходь до нас на «Еврика FEST»  змінювати свою реальність. Чекаємо  на тебе.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites