Унікальний захід «Еврика FEST».

Українці потребують змін, у всіх сенсах і відношеннях цього поняття. Адже в умовах сучасного суспільства людська діяльність стає складнішою і вимагає  вищого  інтелектуального, фізичного  та духовного потенціалу, максимальної адаптації, а також вміння оперувати постійно зростаючим обсягом інформації. Отже актуалізується проблема формування нового типу особистості: активної, високо духовної, здатної до творчого пошуку, безперервної самоосвіти та самовдосконалення.

Враховуючи саме ці моменти «Академією Змін» у Дніпропетровську була створена ідея проведення «ЕврикаFEST», мета якого –  допомогти людям перейти з пасивної позиції в активну, пробудити в свідомості учасників бурхливі, стрімкі, глибинні, якісні та кількісні зміни.

Особливістю цього заходу буде створення дводенного простору для дорослих та дітей. Це територія розвитку для всієї родини. Різноманітність і кількість майстер–класів, нові напрямки, професіоналізм тренерів на фесті не залишать байдужим навіть завзятих скептиків. Бо  ми націлені на те, щоб за два дні Ви нарешті зробили перші кроки до самоперевтілення.

Якщо  тебе  цікавлять нові обрії власної свідомості та душі -  приходь до нас на «Еврика FEST»  змінювати свою реальність. Чекаємо  на тебе.