Тени забытых предков

Запрошуємо на безкоштовну лекцію, в рамках курсу з історії та теорії мистецтва, що  буде присвячена кіно. Фільм «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова.
 

Фільм знятий за однойменною повістю Михайла Коцюбинського. Це не просто екранізація прози, але самостійний твір мистецтва. Саме стрічка «Тіні забутих предків» Параджанова поклала початок унікальному феномену «українського поетичного кіно», що зародилось в середині 1960-х років. Нарівні з роботами Олександра Довженка, воно має характерне національне забарвлення, втілення «українськості» в кінематографі.

Роздуми про людину і цінність життя розкриваються на фоні соковитого колориту Гуцульщини, містичних та могутніх Карпат. «Все, що бачите на екрані, було насправді. Так, як плачуть гуцули, ніхто не може плакати. Це був рік життя, прожитого біля вогнища, біля джерела натхнення, — казав Параджанов на обговоренні худрадою щойно знятого фільму в 1964 році. І продовжував, — На жаль, нас підвів автор, він був відсутній з першого дня».

 У вересні цього року в Києві відбувся 50-ий – ювілейний – показ фільму з дня його прем’єри.

Ми запрошуємо вас переглянути «Тіні забутих предків» в галереї Артсвіт, а після – поговоримо.

Детальну інформацію можна дізнатись за телефонувавши на номер 0957993535. 

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites