Відкриття виставки творів видатного майстра петриківського декоративного розпису, лауреата премії Катерини Білокур, народного художника України Андрія Андрійовича Пікуша, який цими днями відзначає своє 65-річчя.
Творчість Андрія Пікуша, який зробив значний внесок в розвиток народного мистецтва України, добре відома в Україні та всьому світі. Він є учасником більш ніж 100 виставок, 35 з яких були персональними.

Першу художню освіту він отримав у Петриківський дитячій художній школі під керівництвом Василя Соколенка. Далі було Дніпропетровське художнє училище, після закінчення якого він присвятив себе петриківському розпису. Спираючись на досвід старіших майстрів — Тетяни Пати, Надії Білокінь, Василя Соколенка, Федора Панка, молодий майстер шукав свою творчу стежину на теренах Петриківки.

На виставці «Моя петриківська стежина» експонуються більш ніж 100 творів різних років, які демонструють творчі пошуки майстра, починаючи від середини 1970-х років і до сьогодення. Це і традиційні декоративні панно, і розпис по дереву, склу та кераміці. Саме у справі розпису ужиткових предметів Андрій Пікуш проявив себе як новатор, адже він є автором не тільки самого розпису, а й унікальних об’ємних форм цих виробів.

В експозиції виставки представлено твори з фондів Дніпропетровського художнього музею, приватних колекцій та власної збірки автора.

Справки по тел.: 056-744-60-35, 0562-47-33-38.