Моя петриківська стежина

Відкриття виставки творів видатного майстра петриківського декоративного розпису, лауреата премії Катерини Білокур, народного художника України Андрія Андрійовича Пікуша, який цими днями відзначає своє 65-річчя.
Творчість Андрія Пікуша, який зробив значний внесок в розвиток народного мистецтва України, добре відома в Україні та всьому світі. Він є учасником більш ніж 100 виставок, 35 з яких були персональними.

Першу художню освіту він отримав у Петриківський дитячій художній школі під керівництвом Василя Соколенка. Далі було Дніпропетровське художнє училище, після закінчення якого він присвятив себе петриківському розпису. Спираючись на досвід старіших майстрів — Тетяни Пати, Надії Білокінь, Василя Соколенка, Федора Панка, молодий майстер шукав свою творчу стежину на теренах Петриківки.

На виставці «Моя петриківська стежина» експонуються більш ніж 100 творів різних років, які демонструють творчі пошуки майстра, починаючи від середини 1970-х років і до сьогодення. Це і традиційні декоративні панно, і розпис по дереву, склу та кераміці. Саме у справі розпису ужиткових предметів Андрій Пікуш проявив себе як новатор, адже він є автором не тільки самого розпису, а й унікальних об’ємних форм цих виробів.

В експозиції виставки представлено твори з фондів Дніпропетровського художнього музею, приватних колекцій та власної збірки автора.

Справки по тел.: 056-744-60-35, 0562-47-33-38.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites