В рамках фестиваля «Музыка без границ» состоится заключительный концерт Дней Германии. Ярким завершающим аккордом фестиваля станет концерт камерного оркестра им. Гарри Логвина «Времена года» под руководством Заслуженного деятеля искусств Украины, дирижера Дмитрия Логвина.

Солировать в этот вечер будут:

- трубач с мировым именем, профессор Высшей школы искусств в Бремене - Отто Заутер (Германия)

- лауреаты международных конкурсов: Кирилл Шарапов (скрипка) и Андрей Чоп (альт)

В концертной программе: 

Г.-Ф.Гендель, Вступление к опере «Родриго»

Г.-Ф.Телеман, Концерт для трубы и струнных ре-мажор, в 4-х частях

И.-М. Мольер, концерт №2 для трубы с окркестром, в 3-х частях

В.Скуратовский, «Сюита в старинном стиле», в 4-х частях

В.-А.Моцарт, Симфония-Кончертанте для скрипки и альта с оркестром, в 3-х частях

Отто Заутер – один з найвідоміших у світі солістів-трубачів. Перші уроки гри на трубі отримав, коли йому було всього 4 роки. У віці 16 років він продовжив свою музичну підготовку, навчаючись у Клода Ріппаса в консерваторії Вінтертура, де він отримав дипломи педагога й оркестранта, а через рік – у 1984 р. – диплом соліста. Подальше навчання Отто Заутера проходило під керівництвом  Бо Нільссона у Швеції та  П'єра Тібо в Парижі.

З 1988 до 1998 року він грав партію першої труби в Бременському Державному філармонічному оркестрі, а з 1991 р. став художнім керівником щорічного Міжнародного Бременського Фестивалю Труби. У 1994 році Отто Заутер заснував Академію Труби у Бремені. 

Заутер бере участь у численних фестивалях, таких як Schafhof-Festival,  Hohentwiel-Festival, Beethoven Fest Bonn, Wartburg-Festival, Musica Sacra a Roma,  Eternal City та інших.

Отто Заутер працює з відомими оркестрами: Симфонічний оркестр радіо Праги, Чеська філармонія, Симфонічний оркестр Мальме (Швеція), Оркестр ім. Бетховена (Бонн), Bachcollegium (Лейпциг), Симфонічний оркестр Варшави, Віденський камерний оркестр, Мюнхенський  камерний оркестр, Київський національний оркестр, Capella Istropolitana. Він також співпрацює з такими виконавцями як Зубін Мета, Даніель Баренбойм, Крістоф Поппен, Марчелло Віотті, Х'ю Вольф, Роман Кофманн, Мікіс Теодоракіс, Хосе Каррерас, Монсеррат Кабальє, Боббі МакФеррін, Міхаель Мендль та Маріо Адорф.

Окрім сольної діяльності, Отто Заутер робить сенсаційні виступи з ансамблем Ten of the Best“, який збирає десятку кращих трубачів світу на одній сцені. Вони регулярно концертують в Японії, США та Європі.

По вопросам приобретения билетов на концерт обращаться по тел.: (0562) 47 34 76,(0562) 47 34 05.