Modern_library

Центральна міська бібліотека  оголошує відеоконкурс «Modern_library».

Конкурс продовжено до 30 листопада 2015 року.

Відеоролик повинен бути присвячений Дніпропетровській Центральній міській бібліотеці (вул. Леніна, 23) або бібліотекам-філіалам (library.dp.ua/filials.php).

Мета конкурсу: привернути увагу громади до бібліотек, реклама бібліотечних послуг, та зміна сприйняття бібліотек у суспільстві, а також заохочення читачів до використання новітніх інформаційних технологій.

Для оцінки надісланих на конкурс робіт створюється професійне журі.

Переможець конкурсу отримає диплом та цінний подарунок. Кращі конкурсні роботи будуть використані в якості реклами бібліотек та бібліотечних послуг.

УМОВИ КОНКУРСУ

Учасник має подати на конкурс відео, що висвітлює бібліотечні послуги, які сприяють покращенню якості життя громади і розвитку бібліотеки.

Щоб додати відео на Конкурс, необхідно увійти зі своєї сторінки соціальної мережі «ВКонтакті» на сторінку Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки, підписатися на сторінкуvk.com/biblioteka1946 (додати у друзі), та в приватному повідомлені прикріпити відеоролик (не більше 2,5 хвилин) у вигляді документу. Додатково у повідомленні зазначити П.І.Б. автора, дату народження, місце роботи/навчання, посаду, навчальний заклад, місце проживання, контактні телефони, e-mail. Необхідно вказати назву конкурсної роботи.

Записатись на курси заздалегідь можна за телефоном: (056) 740-38-76.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites