Макулатура

Виставка колажу Марічки ПрошковськоїМарічка Прошковська народилася у 1986 році в Києві, де живе та працює. 
Працює з різними матеріалами та техніками, сміливо експериментує з формою та змістом. Поєднує роботу в майстерні з активним соціальним життям та волонтерською діяльністю.

Персональні виставки:
2012 р. – “Сузір’я варіантів” (Київ, театр “Сузір’я”; куратор Ірина Батько-Ступка);
2015 р. – “Elementum І” (Київ, Центр Сучасного Мистецтва М17; куратор Влад Роглєв);
2015 р. – “Kathmandu-Ubud-Kryvorivnya.” (Львів, галерея “Дзига”; куратор Влодко Кауфман);

“Я глибоко переконана, що бути художником – це не значить вміти малювати, це значить мати сміливість бачити і відчувати.”

Розпочати цей проект мене спонукала цікавість. Бажання через призму погляду художника дослідити вплив мас-медіа на життя людей, їхню свідомість, фактори, що в подальшому відіграють вирішальну роль у питаннях вибору. 

Кожен з нас постає перед вибором щодня: інколи це незначні побутові питання, дрібнички, що заповнюють нашу буденність, а часом – момент прийняття надважливого рішення, яке може змінити все життя. Я переконана у тому, що велика кількість наших рішень, виборів, смаків вже є сформованими набутим за життя особистим досвідом: книжками, фільмами, подорожами, впливом соціуму, а особливо родини, що передала нам свої цінності й, звичайно ж, мас-медіа. З XVIII сторіччя, коли філософія епохи Відродження повністю змінила Европу, медіа стрімко та назавжди увійшли в життя людини. І створили надзвичайний вплів вподальшому: на нову та новітню історію, змінили принципи та основи функціонування практично всіх сфер суспільного життя. 

У своєму дослідженні я фактично провела археологічні розкопки, намагаючись обережно, шар за шаром розкопати візуальні та лінгвальні образи, що були канонічними в період 1950-2015 рр. Це було дивовижне занурення: я використовувала підшивки старих журналів, просто старі видання, свіжі журнали. Друзі та знайомі привозили мені матеріал для роботи звідусіль. В одному зі старих радянских журналів за 1952 рік, наприклад, я випадково знайшла викрійку комірця, що була дбайливо зроблена з газети “Правда” за той самий рік. 

Я щиро намагалася надати легкості такій серйозній роботі живою іронією і, сподіваюсь, мій глядач це оцінить. Це перший для мене досвід суміщення в арті візуального та текстового змісту і робота над цим проектом надала мені нове розуміння багатьох процесів, в тому числі процесів сприйняття. Колажі самі по собі не несуть будь-якого політичного чи іншого забарвлення, це просто калейдоскоп образів і тексту, який так чи інакше був, є і буде пристуній в нашому з вами житті, впливає на нього, на хід історіі і на який іноді корисно просто поглянути з посмішкою.

Телефон: (067) 622 94 50, (056) 376 46 45.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites