Запрошуємо на VI Всеукраїнський дебатний турнір «3V-2015», що відбудеться у приміщенні Дніпропетровської державної фінансової академії, вул. Аржанова 12, 1 поверх, актова зала, і пройде за підтримки Відділу молоді та спорту Дніпропетровської міської ради та Молодіжного центру Дніпропетровщини Дніпропетровської обласної ради.

VI Всеукраїнський дебатний турнір «3V-2015» - це унікальна подія Дніпропетровська, що збере представників з усіх регіонів країни, щоб поборотися за звання кращого дебатера. Протягом 2-х днів, 3-4 жовтня, пройде 5 відбіркових раундів, півфінал і фінал турніру. 40 команд зі всієї країни проявлятимуть свою майстерність у проведенні дебатів, свої ораторські здібності, критичне мислення, структуровану мову та логіку в мисленні на найбільш актуальні теми  экономіки, соціології, політології та  культури нашої країни.

Головною місією турніру є опанування вміння доводити свою думку і вміння якісно опонувати суперникові, саме це ми з Вами і побачимо на VI Всеукраїнському дебатному турніру «3V-2015».

Справки по тел.: 095 121 96 34732-08-95.