Творчості Єгора Грушина виповнюється 5 років. І з цієї нагоди ми проводимо серію концертів, присвячених ювілею творчості композитора-неокласика та віртуоза-піаніста.

Безперечно, це суттєва дата, що підводить підсумок цих років, за які композитор випустив в світ три платівки: «Inside» (2012), «Absolution» (2013), «Dominicano» (2014), встиг ощасливити своїх поціновувачів майже двома сотнями концертів та квартирників з різними складами учасників: соло, дуетом, тріо, квартетом та навіть камерним оркестром. Також Єгор Грушин став автором композицій, які є саундтреками до фільмів «Історія життя іграшки» (2012), «Хлопчик-вибір» (2012) , «Finita la tragedia» (2013), «Янголи помирають на світанку» (2013). У 2014 році був знятий документальний фільм «Dominicano Backstage», що розповідає про закулісся останнього туру Єгора Грушина. Цього (2015) року було подолано ще один рубіж і Єгор увійшов в ТОП-10 неокласичних композиторів всього світу за версією найбільшого музичного порталу reverbnation.com. Варто також зазначити, що багато кому піаніст відомий своїми cover-треками на пісні таких гуртів як «Океан Ельзи», «Bon Jovi», «Queen».

На ювілейному концерті в Дніпропетровську прозвучать найбільш вподобані слухачами композиції з усіх трьох платівок, а також ті, які увійдуть до наступного альбому композитора.

Для цієї програми робилось спеціальне аранжування, щоб виконати її у версії тріо: фортепіано, скрипка, віолончель.

У минулорічному турі музиканти їздили саме таким складом, але концерту в Дніпропетровську тоді не мали. Попередній виступ Єгора був у дуеті з віолончелісткою. Тепер на дніпропетровських слухачів очікує концерт, на якому гратиме тріо — Єгор Грушин, Роксолана Пахолків і Анна Бура. Вже незабаром Ваше місто почує цю програму вперше!