Вперше у Дніпропетровську!

Мар`яна Садовська з етно-джазовою програмою «Пісні-Заклинання».
В нашому арт-центрі  відбуватиметься магія пісні від Мар’яни Садовської, виконавиці, композитора та акторки. Її називають українською Бйорк.

Мар’яна Садовська наділена привабливою зовнішністю, світлим темпераментом і непересічним талантом. Співачка родом зі Львова, а нині мешкає у Кельні разом з чоловіком та двома маленькими дітьми. Між Львовом і Кельном лежить робота в польському театрі «Ґардженіце», експедиції до Бразилії, Єгипту, Ірландії, майстер-класи в американських коледжах та університетах, етнографічні мандрівки по Україні, запис кількох компакт-дисків з піснями, назбираними по українських селах, та багато іншого.

В Україні Садовську не дуже знають. Втілювати якісь проекти в Україні складно організаційно і фінансово, розповідає Мар’яна: «Кожен мій приїзд до України – це пошуки людей, з якими хотілося би працювати. Я дуже шукаю можливості співпраці з українськими митцями, музикантами. І сподіваюся, незабаром це вже почне приносити свої плоди».

Чекаємо на вас  — будемо відкривати дещо надзвичайно аутентичне, світле та заворожуюче. Етно-джаз від Мар’яни Садовської в рамках тижнів Німеччини в Україні.