Запрошуємо на перший грандіозний Фестиваль кави “Dnepr coffee festival“ & Гастрономічний фестиваль 2015, що відбудеться до Дня міста. Фестиваль об’єднає кращі кав’ярні та кондитерські нашого міста, а також вишукані смаки традиційних кухонь. “Dnepr coffee festival 2015“ - це 50 сортів кави, 69 різноманітних рецептів, десятки вишуканих десертів, тисячі філіжанок запашної кави та нескінченний потік емоцій та вражень! Гастрономічний фестиваль - це асорті оригінальних харчових локації, традиційні кухні, свобода смаків - Зона піци і суші, Зона барбекю, Зона «Солодке життя», Зона Фуд корту.

На відкритих лекціях та майстер-класах кращі баристи та експерти світу кави відкриють для Вас “секрети своєї кухні” -  познайомлять з особливостями обсмаження кавових зерен, продемонструють альтернативні способи заварювання кави, розкажуть як і з чим найгармонійніше куштує кожен напій. Ексклюзивні десерти від кондитерських та пекарень міста і страви на будь-який смак від видатних майстрів забезпечать справжнє гастрономічне задоволення. Також відбудеться оригінальний показ суконь з зображенням видів Дніпропетровська та Європи, нанесеними кавою. На території Фестивалю буде функціонувати бібліотека, де кожен зможе обрати собі книгу за смаком.

Під час Фестивалю кави буде встановлено Національні рекорди України – найбільший Герб, висипаний кавовими зернами.

Ще один рекорд очікує нас на Гастрономічному фестивалі у вигляді найбільшої пампушки до українського борщу. Скуштувати смачний рекорд зможе кожен гість Фестивалю абсолютно безкоштовно!

Не будуть сумувати і маленькі мешканці нашого міста. Впродовж Фестивалю веселі аніматори проводитимуть пізнавальні та активні ігри, дітлахи створять унікальні картини кавою. А також ми готуємо теплий сімейний сюрприз для гостей нашого Фестивалю!

Головною місією Фестивалю є створення гарного настрою, вільного простору для відпочинку, обміну досвідом, здобуття нових знань, практичних вмінь та нових знайомств.