Віта Базанінструмент колективного фінансування проектів Спільнокошт на платформі Велика Ідея (Київ).Найуспішніша українська платформа для краудфандинга, яка за кілька років роботи поєднала багато ініціатив, доброчинців, менторів та зробила їх партнерами в реалізації громадських проектів. Вдалий приклад прямого впливу на зміни.

Юлія СобольДитячі географії (Київ). Освітньо-дослідницький проект для дітей та всіх, хто цікавиться сучасним містом. Ініціатива націлена на поглиблення рефлексії містян щодо пристосованості публічних просторів для маленьких мешканців та залучення молодшої аудиторії до процесів містопланування. Це спроба розвинути у дітей через гру та мистецькі практики відчуття присутності у місті та можливості впливати на його розвиток.

Женя КулебаМісто-Сад (Київ). Проект, присвячений модернізації умов для життя в Україні через створення та розвиток якісних громадських просторів, надихає, спонукає, підтримує та поширює співпрацю місцевих громад для створення, облаштування та розвитку скверів, площ, набережних та інших місць загального користування. А «Сквер Небесної сотні» став яскравим прикладом взаємодії містян задля спільного блага.

Олександр СлавськийImpact Hub Odessa (Одеса). Креативний простір в самому центрі Одеси, в якому поєднуються ідеальне місце для роботи, відпочинку та реалізації соціальних проектів. Хаб швидко став епіцентром громадських подій та робочим майданчиком для людей, які змінюють світ. А сьогодні нові політики приходять туди, щоб знайти в команду успішні та енергійні кадри.