Дмитро Мельникович,  громадський ресторан Urban Space 100 (Івано-Франківськ). Ресторан став успішним прикладом об’єднання громади навколо спільної ідеї. Унікальність проекту в тому, що прибуток ресторану направляється виключно на реалізацію громадських проектів міста. Засновниками є 100 соціально активних людей, яких об’єднує ідея якісного розвитку міського простору.

Юлія Салій, київський міський журнал Хмарочос (Київ). Журнал заснований одноіменною громадською організацією, яка займається підвищенням рівня обізнанності киян та українців в проблемах урбаністики, покращення якості міського середовища через інформування та залучення гроамдян. На ресурсі можна знайти новини та статті про поліпшення міського простору Києва, а також вдалі приклади зміни міст в усьому світі.

Світлана Ославська, інтернет-журнал UFRA (Івано-Франківськ). Незалежне видання про життя у Франківську слідкує за стрімким розвитком міських ініціатив та виконує роль платформи для спілкування. Пише про цікавих людей, важливі ідеї, гарні практики, корисні ініціативи.

Наталія Трамбовецька, Хата-Майстерня (с.Бабин Івано-Франківської області). Проект групи друзів-однодумців з України, Польщі та Білорусії, які спільно купили дерев’яну хату на Гуцульщині, щоб перетворити її на місце зустрічей та міжкультурного діалогу. Вже зараз хата функціонує як простір для проведення майстер-класів, зустрічей, семінарів.