Ми  активно готуємося до святкування Дня міста. Команда розробила план івентів, які стануть приємним подарунком для кожного, хто потрапить через Музейний провулок на грандіозну виставку-презентацію Музею на площі Героїв Майдану.

Тут, у день міста, теж музейне життя. Музей презентує свою роботу.

Вернісаж робіт художників: виставка-продаж картин метрів та талановитих студентів. Своєрідними гідами по мобільній експозиції стануть наші мистецтвознавці Людмила Тверська та Володимир Маліков.

Музей замахнувся на рекорд - у планах саме на день міста є створення мега-полотна. Силами містян та професійних художників. Малюватимуть картину усі охочі. Тема - «Портрет нашого міста».

Для тих, хто не тримав пензля в руках художники даватимуть майстер-класи з роботи у різних техніках – графітний олівець, пастель, акварель.

Від сучасності до класики. На площі буде працювати 3D лабораторія. Новітні технології готові приголомшити вашу уяву.

А поруч - друкарський станок . Кожен матиме змогу власноруч видрукувати ліногравюру. Майстер підтримає. До речі, саме зараз у музейній майстерні друкованої графіки ПОРОГИ кипить робота по створенню патріотичної серії плакатів. Саме ці роботи на день міста Музей українського живопису в знак підтримки подарує бійцям батальйону Дніпро 1, аби ті доставили їх на передову та блокпости.