Фотовиставка "Моя люба Країна" - продукт творчості та роботи понад 100 професійних фотографів та аматорів з усіх куточків України - від Львову до Донецьку, від Києва до Ялти, від великого обласного центру до маленького далекого села високо в карпатських горах.
Виставка світлин сформована за трьома головними темами - "Краса української природи", "Краса та надбання української архітектури", "Краса та колорит української культури".
Створено загальну експозицію на конкурсних засадах - надсилали свої роботи автори протягом квітня-серпня, і з загальної кількості заявок зіркове жюрі з представників професійних українських, польських, російських та американських фотографів відбиралися найкращі світлини.
Фотовиставка має всеукраїнський характер - окрім того, що в її створенні взяли участь мешканці різних регіонов нашої Неньки, також вона відбудеться в різних містах - відкривається "Моя люба Країна" у вільному просторі "Риба Андрій" у місті Дніпропетровську, потім попрямує до Запоріжжя, Києва та сонячного Херсону. Після Нового Року планується провести експозиції і в інших крупних містах нашої держави - Житомир, Львів, Миколаїв та Полтава...
Відбувається проект в рамках Міжнародного благодійного фестивалю талантів "Файнокрай", який збере 18 травня 2013 року на великій сцені в Запоріжжі багатьох українських зірок та талановиту молодь Запоріжжя, Дніпропетровську та всієї України.
 
Контактні телефони організаторів: (056) 788-00-56,  (097) 139-84-99, (063) 350-02-14, (095) 226-42-18.