Своя країна

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)

Кожна персональна експозиція Валерія Сосни відкриває нові сторони творчого обдарування майстра. Раніше ми бачили його портрети, тематичні картини, що були виконані у різних художніх манерах і техніках. Це – і суто реалістичні картини, і експресивно динамічні, та навіть абстрактні, твори, що відбивають наше сьогодення в художній формі.

Біля 40 творів Сосни, що глядач їх побачить на виставці «Своя країна», створені протягом останніх років, значно відрізняються від попереднього творчого доробку художника. До експозиції увійшли здебільшого пейзажі: перед нами постають відомі історичні споруди, куточки рідного міста, ліричні сільські краєвиди.

Значна частина виставки – це традиційний олійний живопис. У роботах відбито пошуки художника нового своєрідного колориту.

Приємною несподіванкою для поціновувачів таланту Сосни стануть його акварелі, в яких він використовує оригінальну авторську техніку. Прозорі, гармонійні за кольором та композицією аркуші характеризують Сосну як художника-лірика, що тонко відчуває ауру місця, яке він зображує.

В цілому виставка свідчить про постійні авторські пошуки, про те, що художник не зупинився на досягнутому, вдосконалює свою професійну майстерність, та разом зі своєю країною шукає своє місце у нашому світі, у наш час.

Художник вважає, що саме час народжує мистецтво. У пейзажах, здається, суто реалістичних, ми відчуваємо любов автора до своєї країни, любов, яка особливо відчутно пробуджується у наш суворий час.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites