Своя країна

Кожна персональна експозиція Валерія Сосни відкриває нові сторони творчого обдарування майстра. Раніше ми бачили його портрети, тематичні картини, що були виконані у різних художніх манерах і техніках. Це – і суто реалістичні картини, і експресивно динамічні, та навіть абстрактні, твори, що відбивають наше сьогодення в художній формі.

Біля 40 творів Сосни, що глядач їх побачить на виставці «Своя країна», створені протягом останніх років, значно відрізняються від попереднього творчого доробку художника. До експозиції увійшли здебільшого пейзажі: перед нами постають відомі історичні споруди, куточки рідного міста, ліричні сільські краєвиди.

Значна частина виставки – це традиційний олійний живопис. У роботах відбито пошуки художника нового своєрідного колориту.

Приємною несподіванкою для поціновувачів таланту Сосни стануть його акварелі, в яких він використовує оригінальну авторську техніку. Прозорі, гармонійні за кольором та композицією аркуші характеризують Сосну як художника-лірика, що тонко відчуває ауру місця, яке він зображує.

В цілому виставка свідчить про постійні авторські пошуки, про те, що художник не зупинився на досягнутому, вдосконалює свою професійну майстерність, та разом зі своєю країною шукає своє місце у нашому світі, у наш час.

Художник вважає, що саме час народжує мистецтво. У пейзажах, здається, суто реалістичних, ми відчуваємо любов автора до своєї країни, любов, яка особливо відчутно пробуджується у наш суворий час.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites