Основні постаті в мистецтві модернізму та постмодернізму

Остання лекція сезону із серії «Основні постаті в мистецтві модернізму та постмодернізму» присвячена унікальному, скандальному художнику – американцю Метью Барні. Лекція є продовженням попередньої розмови про шляхи розвитку відео-арту. Твори Метью Барні знаходяться на перетині кіно, відео та перформансу. Відома серія фільмів «Кремастер», створена їм на межі ХХ-ХХІ ст., стала подією у світі сучасного мистецтва. Художник тут виступив як автор задуму і сценарист, продюсер та виконавець, хоча сам себе вважає скульптором, що працює з таким матеріалами, як вазелін, віск, желе. У третій частині фільму задіяна відома безнога спортсменка Еймі Маллінз, а в іншому відео «Рисуючи обмеження 9» головну роль, до речі, виконувала дружина художника, співачка Бйорк.

Під час лекції разом із мистецтвознавцем Оленою Годенко-Наконечною спробуємо з’ясувати, чому «Кремастера» називають першим по-справжньому видатним твором у сфері кіно, що зроблений у контексті образотворчого мистецтва; що означає термін «кремастер»; чому художник використовує жовто-блакитну символіку та які зв’язки він вибудовував між спортом, тілесністю, ландшафтним простором, сексуальністю і мистецтвом. Розповідь супроводжуватиметься демонстрацією уривків із відео-творів Метью Барні.

Обов'язковий попередній запис за посиланням або за телефоном /056/ 713 5 713.

Актуальность
(0 оценок)
Интересность
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Психология
7 декабря, 14:00
ул. Ю. Савченко 3
Семинар
22 ноября, 18:30
Академия Культуры, ул. Антоновича 26
Игра
23 ноября, 19:00
Choolan ver. 2.0, ул. Южная, 8
Психология
24 ноября, 13:00
Мастер-класс
24 ноября, 10:00
Школа развития Грани сознания, ул. Шевченко 59, офис 256

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Интересность
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Мы говорим о том, что важно, актуально или просто интересно. Мы живем в унисон с городом, работаем с ним в одном ритме и держим руку на пульсе всего, что в нем происходит.
Skype: live:content.citysites