2015 року Дніпропетровський художній музей уже вп'яте приєднується до Міжнародної мистецької акції "Ніч музеїв", приуроченої до професійного свята – Міжнародного Дня музеїв. 

Цьогоріч заходи у ДХМ відбуватимуться у "дві дії". 
З 18:00 до 20:00 вхід до музею вільний, з 21:00 вхід за квитками (100 грн).

О 18:00 на ґанку гостей зустрінуть своїм виступом барабанщиці народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» Університету митної справи та фінансів і ДНУ ім. О. Гончара.

О 18:15 відкриваємо оновлену постійну експозицію «Українське та російське мистецтво кінця XVII – початку ХХ століття» (ІІ поверх).

В експозиції знову можна помилуватися творами видатних миcтців: І. Айвазовського, І. Шишкіна, І. Рєпіна, В. Маковського, М. Пимоненка, К. Костанді, П. Нілуса, С. Васильківського, М. Башкірцевої. 

Щопівгодини наукові співробітники проводитимуть оглядові екскурсії новою експозицією.

З 18:30 до 19:00 запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «На грані» та творчу зустріч з художницею Анною Єгоровою (ІІІ поверх).

Виставка Анни Єгорової відкриває нову сторінку в творчості художниці та в сучасному мистецтві Дніпропетровщини. Представлені на виставці роботи з легкою іронією та сарказмом передають погляд майстра на проблеми сучасності й вічності. 

З 21:00 до 22:30 гостей музею очікує виставка-концерт «Буденні справи Попелюшки», присвячений всесвітньо відомій оперній співачці Чечілії Бартолі. Автор виставки - художник Олексій Вовк – проведе ексклюзивну екскурсію, що супроводжуватиметься концертом провідних солістів Будинку органної та камерної музики, а також демонстрацією проекту дизайнерки Юлії Жук.