Contrabas video prod. та громадська організація «СУК» ( Сучасне Українське Кіно) запрошує Вас і ваших друзів на магічний вечір кіно. 7 молодих українських режисера особисто презентують свої фільми та розкажуть 7 загадкових історій. Ви зможете вперше побачити прем’єрний показ фільму «Ти тут» Олександри Тесленко, познайомитись з акторами, режисерами і заринути у магію створення кіно.
Чекаємо на Вас у Арт центрі квартира Червона пл.. 3 -1
Час дивитись українське кіно!
Загальна тривалість 95 хв.

У програмі кінопоказу:

Зустріч з акторами, режисерами із м. Київ, м. Дніпропетровськ.

1.“ПРОБУДЖЕННЯ” 19’10”
режисер Мар’яна Литвинова
Чомусь людині завжди легше замкнутися у середині себе. Вона боїться відчинити двері і впустити когось в середину. Але настає момент прозріння. Час пробудження. І тоді життя і доля мають можливість змінитися. Тоді людина має змогу прийняти, побачити і відчути зовнішнє життя.
2.”КЛІТКА” 16’ 00”
режисер Наталка Гордій
Історія про чоловіка, який сумнівається в своїй любові. Проте він зустрічає людину, яка перевертає його життя та змушує переоцінити його.

3.“ПТАХ, ЩО МОВЧАВ” 12’55”
режисер Анастасія Максимчук
В полі над морем стоїть офісний стіл зі стільцями. Це конференц-зал, де збираються уявні друзі дітей, щоб отримати нових підопічних та завдання. Головний герой – найгірший робітник «уявної контори». Бос дає йому останній шанс перед звільненням: стати найкращим уявним другом для складної дитини. Та як це зробити, якщо власний підопічний в тебе не вірить?
4.“СПАДОК” 19’20”
режисер Михайло Маслобойщиков
Ваня з Мамою та сестрою переїжджають у старовинну квартиру, що дісталась їм у спадок. З їх прибуттям, щось зникне з квартири назавжди, однак з’явится те, що прослужить вічно. Залишившись вдома наодинці, Ваня зустріне Діда, якого він ніколи не знав.

5.“ХАЙ ЗАВЖДИ БУДЕ СОНЦЕ” 17’55”
режисер Сергій Силява
У кожного з нас є таємне бажання … Але ми можемо навіть і не здогадуватися, про те, що може зберігатися в глибинах нашої душі і чого ми дійсно бажаємо … Можливо це зовсім не те, що ми собі уявляли.

6. «Ти тут, ти тут» 7’ 00»
Режисер Олександра Тесленко
Експериментальне кіно по мотивам вірша Василя Стуса «Ти тут, ти тут» за легендою Орфей і Евредіка.
«Це вже доля, а долі не обирають. Отож її приймають — яка вона вже не є. А коли не приймають, тоді вона силоміць обирає нас…»
В. Стус
7. “АЛЬФРЕД” 3’32”
режисер Альона Стулій
Що може трапитися вночі з маленьким хлопчиком у великому старому будинку? А якщо цей хлопчик – Альфред Хічкок?

Справки по тел.: (056) 371-45-22, (050) 421-13-04.