Зміксований творчий фреш. Життя крізь призму рими та кольору. 
З гостями вечора спілкуватиметься:  поет Юрій Буряк, цьогорічний лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка у номінації «Література». Цю високу нагороду отримав за збірку поезій «Не мертве море».
Юрій Буряк - член Національної спілки письменників України з 1984 року. Яскравий представник літературного покоління «сімдесятників». Автор низки поетичних збірок, серед яких «Струми», «Брук», «Tabula rasa», «Оріль», «Амальгама», «Коло навколо». Поезії Буряка  перекладено англійською, угорською, азербайджанською, грузинською, литовською, татарською, російською та чеською мовами.
Говорити про свої «Картинки» — буде художник Олександр Немятий. «Картинки» - це власне його художні роботи. Він ніколи не називає їх «картинами». Не каже - «пишу» або «малюю». Тільки «фарбую». Його сакраментальна фраза: «треба, фарбувати, бо сум бере»! 
Свій сленг,  власна манера. Роботи Немятого - це не мас-маркет. Особистість не публічна, та з власною системою координат. В музеї українського живопису відкриється експозиція художника Олександра Немятого -  «Мамаї». Серія «картинок» - портретів козака-красеня. Народний образ в екзистенціальній подачі Олександра Немятого. 
Адреса музею: м. Дніпропетровськ, вул. Червона площа, 5-А.
Музей працює:
Середа-неділя, з 11:00 до 19:00
Акредитація за телефоном: (050) 480 45 46.
Контактна особа:  Ірина Скосар керівник відділу зв’язків з громадськістю